Cloudy Bay (CB) - Czepek w kartoniku
  • Cloudy Bay (CB) - Czepek w kartoniku

Cloudy Bay (CB) - Czepek w kartoniku

0,65 zł
Brutto

Inspirowana siłą morza seria kosmetyków Cloudy Bay została stworzona z myślą o ludziach biznesu, osobach dynamicznych i pełnych energii.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Cloudy Bayczepek kąpielowy w kartoniku. Niewielki kartonik zawiera foliowy czepek kąpielowy.

Dodatek do zestawu kosmetyków: foliowy czepek Cloudy Bay 

Czepek Cloudy Bay jest ważnym elementem zestawu kosmetyków hotelowych, szczególnie w hotelach i pensjonatach o wyższym standardzie. Ten produkt z serii kosmetyków hotelowych Cloudy Bay jest pakowany pojedynczo w papierowe kartoniki, poręczne, wyglądem idealnie komponujące się z niemal każdą stylistyką łazienek hotelowych. Ten czepek kąpielowy pozwala na skuteczną ochronę włosów przed zamoczeniem. Wyprodukowany z wytrzymałej folii, nie rwie się, jest mocny i wytrzymały. To uniwersalna i ekonomiczna seria kosmetyków dla hoteli, z możliwością personalizacji opakowań i wzbogacenia ich o własny logotyp.
Kosmetyki serii Cloudy Bay doskonale pasować będą do ludzi biznesu, osób dynamicznych, pełnych życia, które potrzebują zastrzyku energii. Delikatny odświeżający zapach pobudza i napełnia energią. Stylistyka opakowań nawiązuje do siły morza, przyciąga swą prostotą, starannością wykonania i uniwersalnym wyglądem dopasowującym się niemal do każdego wystroju spa, hotelu czy pensjonatu. Firma umożliwia Państwu spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swoich produktów.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.
profil