Dove Cream Wash - kremowy płyn do mycia rąk
  • Dove Cream Wash - kremowy płyn do mycia rąk

Dove Cream Wash - kremowy płyn do mycia rąk

24,60 zł
Brutto

Delikatna konsystencja płynu z mleczkiem nawilżającym Dove Cream Shower doskonale zadba zarówno o skórę jak i samopoczucie Państwa Gości.

Ilość

Dove Cream Wash - kremowy płyn do mycia rąk. Butelka o pojemności 300 ml zawiera płyn do mycia rąk. Produkt ma miły, delikatny zapach, kremową konsystencję i w 1/4 składa się z kremu nawilżającego, dzięki czemu skóra dłoni staje się doskonale nawilżona już po pierwszym użyciu.

Dove do rąk dla hoteli – komfort i wygoda

Dove to znana na całym świecie,renomowana marka kosmetyków pielęgnacyjnych. Oparte na wysokiej jakościskładnikach, bazujące na formule w ¼ składającej się z kremu nawilżającego,doskonale odżywia i pielęgnuje skórę. Kosmetyki Dove dla hotelu to ta samawysoka jakość zamknięta w wygodnych i ergonomicznych opakowaniach. Kosmetykihotelowe z serii Dove są dostępne w naszym sklepie internetowym w opakowaniachkompatybilnych z systemem Press&Wash, który pozwala gościom na stały dostępdo kosmetyków. Do ściany łazienki montuje się na stałe uchwyty, do którychwkłada się pojemniki z kosmetykami.

System ten świetnie sprawdza siętakże w przypadku kremowego płynu Dove do mycia rąk. Ergonomiczne i wygodneopakowanie pozwala na wygodne korzystanie z płynu do rąk w ilości najlepiejodpowiadającej potrzebom gości. Kremowy płyn do mycia rąk Dove o przyjemnejkremowej konsystencji pozostania przyjemny delikatny zapach, a skóra jestgładka i idealnie nawilżona. 


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

dove