Dove Cream Shower - kremowy płyn do mycia ciała
  • Dove Cream Shower - kremowy płyn do mycia ciała

Dove Cream Shower - kremowy płyn do mycia ciała

24,60 zł
Brutto

Delikatna konsystencja płynu z mleczkiem nawilżającym Dove Cream Shower doskonale zadba zarówno o skórę jak i samopoczucie Państwa Gości.

Ilość

Dove Cream Shower - kremowy płyn do mycia ciała. Butelka o pojemności 300ml zawiera płyn do mycia ciała. Jego delikatna kremowa konsystencja i delikatny zapach sprawiają, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Produkt w 1/4 składa się z kremu nawilżającego, dzięki czemu skóra staje się doskonale nawilżona już po pierwszym użyciu.

Dove dla hoteli – wysoka jakość i wygoda

O jakości kosmetyków Dove chybanikogo nie trzeba przekonywać. To produkty bazujące na wysokiej jakościskładnikach, oparte na formule, która dokładnie nawilża, odżywia i pielęgnujekażdy rodzaj skóry. Płyn do mycia ciała Dove dla hoteli w ¼ składa się z kremunawilżającego. Ma przyjemną kremową konsystencję, pozostawia skórę nawilżoną,świeżą i gładką. Przyjemny i delikatny zapach daje uczucie relaksu i odprężenia.

Kremowy płyn Dove Cream Showeroferujemy w opakowaniach o pojemności 300 ml. Klienci cenią sobie ten produktza wysoką jakość kosmetyku, wygodę stosowania i poręczne opakowanie. Tonajlepszy sposób na zapewnienie gościom stałego dostępu do dobrych kosmetykówhotelowych, o rozpoznawalnej marce i sprawdzonej jakości. Z drugiej strony – torozwiązanie ekonomiczne i uniwersalne. Świetnie sprawdza się w łazienkachhotelowych, będąc sensowną alternatywą dla zestawu mini kosmetyków dla hoteli.W serii dostępny jest także szampon hotelowy Dove.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

dove