Dove Szampoo - szampon do włosów
  • Dove Szampoo - szampon do włosów

Dove Szampoo - szampon do włosów

24,60 zł
Brutto
Delikatna formuła szamponu, jego przyjemny zapach i doskonałe właściwości pielęgnacyjne dobrze zadbają o Państwa Gości.


Ilość

Dove Szampoo - szampon do włosów. Butelka o pojemności 300ml zawiera szampon do włosów. Delikatna formuła doskonale pielęgnuje włosy jak również skórę głowy - włosy stają się miękkie, sprężyste i gładkie, a skóra nie przesusza się. Przyjemny i łagodny zapach uspokaja i pozwala Gościom na chwilę odprężenia.


Szampon Dove dla hoteli

Dove to renomowana marka kosmetykówpielęgnacyjnych, znana na całym świecie, o potwierdzonej jakości. Produktyoparte są na starannie dobranych składnikach, bazują na formule składającej sięw ¼ z kremu nawilżającego. Szampon do włosów Dove dla hotelu delikatnie myje ipielęgnuje włosy, jednocześnie nawilżając o odżywiając skórę. Po jego użyciuwłosy pozostają miękkie i gładkie. Kosmetyk pozostawia łagodny i uspokajającyzapach, charakterystyczny dla produktów marki Dove. Przyjemna kremowakonsystencja sprawia, że kąpiel staje się przyjemnością, dając gościomhotelowym chwilę relaksu i wytchnienia.


Kosmetyki Dove dla hotelu tospecjalna linia produktów o tej samej jakości, jednak w wygodnych opakowaniachkompatybilnych z systemem Press&Wash montowanym do ściany łazienki. Takierozwiązanie pozwala gościom na stały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków.Pasuje do niego także opakowanie o pojemności 300 ml szamponu Dove. Systemstałej dostępności do kosmetyków sprawia, że goście mają komfort korzystania znich wedle własnych potrzeb.

 

Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

dove