Lux 2 w 1 - szampon do włosów i płyn do mycia ciała
  • Lux 2 w 1 - szampon do włosów i płyn do mycia ciała

Lux 2 w 1 - szampon do włosów i płyn do mycia ciała

24,60 zł
Brutto
Uniwersalny produkt do pielęgnacji skóry i włosów z serii Lex zadba o Państwa Gości z największą starannością.
Ilość

Lux 2 w 1 - szampon do włosów i płyn do mycia ciała. Uniwersalne i łagodne składniki wykorzystane do stworzenia tego produktu sprawiają, że nadaje się zarówno do pielęgnacji skóry i włosów. Nie wysusza skóry ani włosów, doskonle je pielęgnuje, ma delikatny zapach.


Lux – ekonomiczny kosmetyk 2w1 dla hoteli


Uniwersalny produkt 2w1 łączy wsobie właściwości delikatnego płynu do mycia całego ciała oraz szamponu domycia i pielęgnacji włosów. Łagodny kosmetyk, oparty na specjalnie dobranychskładnikach, dokładnie myje i pielęgnuje skórę i włosy, nie wysusza ich,nawilża, pozostawia przyjemny zapach. Uniwersalny kosmetyk hotelowy z łatwościązastępuje podstawowy zestaw kosmetyków dla gości hotelowych, dając im komfort iwygodę podczas korzystania z łazienki.


Według opinii naszych Klientówszampon i żel do mycia ciała 2w1 Lux to wygodna i ergonomiczna opcja,pozwalająca gościom na stały dostęp do kosmetyków w łazience hotelowej. Dużą zaletąjest jakość preparatu, jego delikatna konsystencja i łatwość stosowania. Gościechwalą sobie poręczne opakowanie o pojemności 300 ml, łatwość aplikacji porcjikosmetyku i wygodne zamknięcie. To uniwersalna i ekonomiczna opcja, zpowodzeniem stosowana w wielu hotelach, hostelach i pensjonatach, ale także wwarunkach domowych.


Lux 2 w 1 dostępny jest w opakowaniach o pojemności 300 ml.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

dove