FONTAINE - czepek w folii
  • FONTAINE - czepek w folii

FONTAINE - czepek w folii

0,70 zł
Brutto

Fontaineto stworzona z najwyższej jakości składników seria kosmetykówhotelowych, Zaprojektowana z myślą o osobach, któreposzukują chwili wytchnienia. Lekko perfumowana liniakosmetyków z subtelną nutą jaśminu pomaga znaleźć równowagę iukojenie.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Fontaineczepek kąpielowy w folii. Opakowanie zawiera foliowy czepek dokąpieli. Czepek zapakowany jest w firmowe opakowanie serii Fontaine,tak aby tworzyć estetyczny zestaw z pozostałymi produktami marki.

Uzupełnienie zestawu kosmetyków: foliowy czepek kąpielowy Fontaine

Czepek kąpielowy jest ważnymelementem uzupełniającym zestaw kosmetyków hotelowych, ma to szczególneznaczenie w hotelach o wyższym standardzie. Seria kosmetyków hotelowychFontaine jest dedykowana dla gości premium, klientów biznesowych i tych, którzyszukają wysokiego standardu obsługi i wyposażenia. Hotele zaopatrują pokoje iłazienki w zestawy kosmetyków hotelowych serii Fontaine ze względu na ichwysoką jakość oraz profesjonalne i starannie wykonane opakowania. Ten produkt zserii kosmetyków hotelowych Fontaine jest zapakowany w firmowe opakowanie,poręczne, które designem i stylistyką komponuje się z niemal każdym wnętrzemłazienek hotelowych. Czepek kąpielowy Fontaine skutecznie zabezpiecza włosyprzed zamoczeniem podczas kąpieli, jest wyprodukowany z wysokiej jakościwytrzymałej folii, nie rwie się. Ta seria kosmetyków hotelowych klasy premiumposiada możliwość personalizacji opakowań. Na foliowym opakowaniu produktów zserii Fontaine wydrukowane są inspirujące myśli sławnych osób.

Fontaineto stworzona z najwyższej jakości składników seria kosmetykówhotelowych. Została zaprojektowana z myślą o osobach, któreposzukują chwili wytchnienia i relaksu. Lekko perfumowana liniakosmetyków z subtelną nutą jaśminu pomaga znaleźć równowagę iukojenie, doskonale odświeża i pomaga złapać oddech. Opakowaniadzięki swej klasycznej kolorystyce i prostocie doskonale wkomponująsię w wygląd pokoju każdego pensjonatu, spa czy hotelu. Dodatkowoseria, jako jedyna, posiada inspirujące cytaty znanych osób, m.in.:Abrahama Lincolna, Dalajlamy czy Mahatma Gandhiego. Dzięki temulinia kosmetyków Fontaine, na pewno zwróci uwagę Gości, a pobyt uPaństwa zapamiętają na długo.

Produktsprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 50 sztuk.