FONTAINE - mydło w folii 12g
  • FONTAINE - mydło w folii 12g

FONTAINE - mydło w folii 12g

0,43 zł
Brutto

Fontaineto stworzona z najwyższej jakości składników seria kosmetykówhotelowych, Zaprojektowana z myślą o osobach, któreposzukują chwili wytchnienia. Lekko perfumowana liniakosmetyków z subtelną nutą jaśminu pomaga znaleźć równowagę iukojenie.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 150.

Fontaine mydełko w folii o wadze 12g. Starannie dobrane składniki, którezostały wykorzystane do wykonania mydełka, doskonale myją ipielęgnują skórę dłoni oraz delikatnie ją nawilżają. Mydełkojest w naturalnym, kremowym kolorze oraz charakteryzuje się świeżym,cytrusowym zapachem. Mydełko Fontaine to przykład podstawowegokosmetyku hotelowego, który powinien znaleźć się w łaziencePaństwa Gości.

Mydełko hotelowe Fontaine – dla wymagających

Mydełko to podstawa każdegozestawu mini kosmetyków dla gości hotelowych. To obok żelu pod prysznic iszamponu absolutne minimum, by zapewnić gościom wygodę i komfort w łazience.Mydło jest tym elementem wyposażenia łazienki, po który z pewnością sięgniekażda osoba z niej korzystająca. Białe mydło hotelowe Fontaine to jeden zproduktów cieszących się dużą popularnością wśród naszych klientów.Skomponowane na bazie wysokiej jakości składników, jednocześnie poręczne,wygodne i eleganckie, mydełko o wadze 12 g jest niezbędnym produktem w każdejłazience. Dodatkowo produkty z serii Fontaine, skierowane do aktywnych ludzisukcesu, lekko perfumowane, z inspirującymi cytatami na opakowaniu, pełniąważną funkcję wizerunkową.

Fontaine to seria kosmetyków igalanterii hotelowej skierowana do obiektów klasy premium, szczególnie tychnastawionych na gości biznesowych i ludzi aktywnych. Eleganckie iminimalistyczne opakowania serii Fontaine dla hoteli z łatwością komponują sięz każdym wnętrzem o podwyższonym standardzie.

Fontaineto stworzona z najwyższej jakości składników seria kosmetykówhotelowych. Została zaprojektowana z myślą o osobach, któreposzukują chwili wytchnienia i relaksu. Lekko perfumowana liniakosmetyków z subtelną nutą jaśminu pomaga znaleźć równowagę iukojenie, doskonale odświeża i pomaga złapać oddech. Opakowaniadzięki swej klasycznej kolorystyce i prostocie doskonale wkomponująsię w wygląd pokoju każdego pensjonatu, spa czy hotelu. Dodatkowoseria, jako jedyna, posiada inspirujące cytaty znanych osób, m.in.:Abrahama Lincolna, Dalajlamy czy Mahatma Gandhiego. Dzięki temulinia kosmetyków Fontaine, na pewno zwróci uwagę Gości, a pobyt uPaństwa zapamiętają na długo.

Produktsprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym – 150 sztuk.