FRESHDAY-Neutralizator zapachów S.O.S
  • FRESHDAY-Neutralizator zapachów S.O.S

FRESHDAY-Neutralizator zapachów S.O.S

17,84 zł
Brutto
Neutralizatory z serii Freshday szybko i skutecznie usuwają przykre zapachy, pozostawiając w powietrzu przyjemny, świeży zapach.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

Freshday neutralizator zapachów S.O.S neutralizator zapachów z serii Freshday doskonale sprawdzi się w hotelu, spa czy pensjonacie. Dzięki swej skoncentrowanej formule produkt jest bardziej wydajny i wystarcza na dłużej niż inne środki tego typu. Już niewielka ilość preparatu z ogromną skutecznością neutralizuje przykre zapachy, pozostawiając w powietrzu przyjemną, delikatną woń. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, zawiera 500 ml płynu.


Neutralizatory zapachu Freshday sprawdzają się zarówno w hotelach, spa i pensjonatach jak i w domu! Doskonale neutralizują zapach dymu papierosowego, kociej kuwety czy przypalonego obiadu. Produkty posiadają substancje czynne do zwalczania zapachu, nie zawierają alkoholu ani środków chemicznych, są bezpieczne w 100%. Preparaty Freshday zostały stworzone na bazie naturalnych olejków eterycznych, a dzięki mocno skoncentrowanej formule wystarczają na dłużej niż inne środki tego typu. Ich opakowania zawierają 500 ml środka neutralizującego zapach, są poręczne i wygodne w użyciu.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.