Pure - zestaw do mycia zębów
  • Pure - zestaw do mycia zębów

Pure - zestaw do mycia zębów

2,23 zł
Brutto
Seria Pure to nowoczesne kosmetyki hotelowe o odświeżającym i dodającym energii owocowym zapachu z wyczuwalną pobudzającą cytrynową nutą.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 45.

Pure zestaw do mycia zębów w kartoniku. Zestaw zawiera: jednorazową szczoteczkę do zębów z porcją świeżej pasty.

Jednorazowy zestaw do mycia zębów

Hotelowy zestaw Pure zawierający jednorazową szczoteczkę i porcję pasty do zębów to ratunek dla gości hotelowych, którzy zapomnieli zabrać go ze sobą lub mają potrzebę skorzystania z niego ze względu na nieprzewidziany nocleg. Zestaw do mycia zębów powinien być na wyposażeniu każdej łazienki hotelowej lub przynajmniej być dostępny w recepcji. 


Pasta i szczoteczka do zębów w kartoniku Pure to wygodna, higieniczna i estetyczna opcja. Elegancki i minimalistyczny kartonik z łatwością komponuje się z niemal każdą kolorystyką wyposażenia łazienki hotelowej. Jednorazowy komplet do mycia zębów jest częścią popularnej wśród naszych klientów linii produktów dla hotelu, obejmującą zarówno kosmetyki, jak i elementy galanterii dla hotelu. Klienci cenią sobie produkty Pure dla hotelu ze względu na estetyczne wykonanie, wygodę stosowania i wysokiej jakości składniki, z których są wykonane. Dodatkową zaletą jest możliwość dodania swojego logotypu na opakowaniach linii Pure, nawet przy niewielkiej partii zamówienia.


Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 45 sztuk.

profil