Pure - czepek kąpielowy
  • Pure - czepek kąpielowy

Pure - czepek kąpielowy

1,29 zł
Brutto
Seria Pure to nowoczesne kosmetyki hotelowe o odświeżającym i dodającym energii owocowym zapachu z wyczuwalną pobudzającą cytrynową nutą.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Pure czepek kąpielowy. Foliowy czepek w kartoniku.

Czepek kąpielowy Pure jako dodatek do zestawu kosmetyków

Foliowy czepek Pure jest istotnymelementem zestawu kosmetyków hotelowych, szczególnie w ośrodkach spa, hotelachi pensjonatach o wyższym standardzie. Czepek kąpielowy jest zapakowanypojedynczo w poręczne i estetyczne papierowe kartoniki, świetnie komponującesię z innymi produktami dla hoteli z serii Pure. Czepek do kąpieli Pure zostałwyprodukowany z elastycznej, ale trwałej i wytrzymałej folii, by skuteczniechronić włosy przed zamoczeniem podczas kąpieli. Foliowy czepek Pure świetniesię nadaje także jako ochrona włosów podczas masażu lub zabiegówpielęgnacyjnych.


Pure to wysokiej jakości,uniwersalna i estetyczna seria produktów dla hoteli i ośrodków SPA.Minimalistyczne, ale zaraz eleganckie, opakowania sprawiają, że produktyświetnie wpasowują się w niemal każdą stylistykę wystroju pokojów i łazienekhotelowych. Szeroka gama produktów z tej serii sprawia, że Klienci z łatwościąmogą skompletować zestaw mini kosmetyków hotelowych, najlepiej odpowiadającypotrzebom ich gości.Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 50 sztuk.

profil