Pure - 2w1 tubka 20 ml
  • Pure - 2w1 tubka 20 ml

Pure - 2w1 tubka 20 ml

1,54 zł
Brutto

SeriaPure to nowoczesne kosmetyki hotelowe o odświeżającym i dodającymenergii owocowym zapachu z wyczuwalną pobudzającą cytrynową nutą. Wsad biały.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 75.

Pure2 w 1 do mycia ciała. Tubka o pojemności 20ml zawiera szampon i zel do ciała stworzony z najwyższej jakości składników, delikatnie myje i pielęgnuje zapewniając świeży, cytrusowy zapach. Taka owocowa kompozycja zapachowa sprawi, że Goście poczują przypływ energii i większą chęć do działania.

2w1 w tubce – uniwersalny kosmetyk hotelowy Pure

Żel i szampon Pure 2w1 to uniwersalny produkt do mycia ciała w wygodnej formie tubki o pojemności 20 ml. Jeden produkt 2 w 1 zastępuje podstawowy zestaw kosmetyków hotelowych do mycia i pielęgnacji ciała. Wyposażenie łazienki hotelowej w kosmetyk do mycia ciała 2w1 to absolutne minimum, aby zapewnić gościom komfort podczas noclegu. Produkt ten, łączący właściwości szamponu i żelu do mycia ciała, jest skomponowany na bazie wysokiej jakości składników.
Żel i szampon w tubce są częścią popularnej wśród naszych klientów serii kosmetyków dla hotelu Pure, które delikatnie myją i pielęgnują skórę, pozostawiając na skórze świeży, energetyzujący zapach cytrusów. Klienci cenią sobie produkty z tej linii za uniwersalny i minimalistyczny design opakowań, za prostotę i szerokie zastosowanie. Dużą zaletą jest możliwość dopasowania własnego logotypu do opakowań kosmetyków, nawet przy niewielkich zamówieniach. Żel i szampon 2w1 to wygodny i uniwersalny kosmetyk dla hotelu.
Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 75 sztuk.

profil