SON TEA NEROLI igielnik w folii
  • SON TEA NEROLI igielnik w folii

SON TEA NEROLI igielnik w folii

0,61 zł
Brutto

Linia kosmetyków Tea Neroli została skomponowana z myślą o osobach, które pragną odnaleźć spokój i wytchnienie.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 150.

Sense of Nature - Tea Neroli - igielnik w folii. Zestaw zawiera igłę, agrafkę, dwa guziki oraz nici w białym, czarnym, szarym, czerwonym, żółtym i niebieskim kolorze.

Zestaw do szycia SON Tea Neroli

Igielnik dostępny w seriikosmetyków i galanterii hotelowej SON Tea Neroli to produkt będący ważnymuzupełnieniem podstawowego zestawu kosmetyków, w który zwykle wyposaża siępokoje i łazienki w hotelach lub pensjonatach. Zestaw do szycia szczególniesprawdza się w awaryjnych sytuacjach, takich jak pilna potrzeba naprawy odzieżyczy urwany guzik. Goście rzadko zabierają ze sobą zestaw do szycia, dlategowarto mieć na stanie przynajmniej kilka takich zestawów (np. w recepcji).Poratowanie gościa w kryzysowej sytuacji pomoże z pewnością zapewnić jegogłęboką wdzięczność oraz wpłynąć na jego pozytywną opinię o hotelu.

Niezbędnik do szycia SON TeaNeroli zawiera wszystko, co jest potrzebne do szybkiej naprawy odzieży: igłę ikomplet nici w kilku kolorach, agrafkę oraz dwa uniwersalne guziki. Wszystkozapakowane jest w estetyczny kartonik, spójny ze stylistyką całej liniiproduktów wyposażenia dla hoteli SON Tea Neroli. Poręczny i wygodny, w każdejsytuacji można go mieć ze sobą.

Linia Tea Neroli charakteryzuje się nieszablonowym zestawieniem zapachów zielonej herbaty i cytrusów. Niosą one ze sobą zarówno ukojenie i energię. Stworzone z najwyższej jakości składników kosmetyki znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających gości. Prostota i uniwersalizm opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się one w wystrój każdego pokoju w hotelu, spa czy pensjonacie.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 150 sztuk.