SON TEA NEROLI szampon tubka 20ml
  • SON TEA NEROLI szampon tubka 20ml

SON TEA NEROLI szampon tubka 20ml

0,70 zł
Brutto
Linia kosmetyków Tea Neroli została skomponowana z myślą o osobach, które pragną odnaleźć spokój i wytchnienie.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 75.

Sense of Nature - Tea Neroli - szampon w tubce. Tubka o pojemności 20ml zawiera szampon do włosów wykonany z najwyższej jakości składników. Szampon doskonale myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Przyjemny zapach cytrusów i zielonej herbaty sprawia, że nawet krótka kąpiel będzie dla Państwa gości chwilą głębokiego odprężenia.


Szampon w tubce – podstawa zestawu kosmetyków hotelowych


Goście, sięgając po kosmetyki włazience hotelowej, z pewnością chętnie skorzystają z szamponu. Poręczna tubkao pojemności 20 ml sprawia, że produkt jest poręczny, łatwy w dozowaniu,wygodny w stosowaniu. Wysokiej jakości składniki sprawiają, że szampon hotelowySON Tea Neroli nie tylko dokładnie myje włosy, ale także je pielęgnuje, pozostawiającsubtelny aromat zielonej herbaty i cytrusów.


SON Tea Neroli to nowa seriakosmetyków hotelowych, łączących w sobie kojące i odprężające właściwościzielonej herbaty z energetyzującym działaniem cytrusów. W linii znajduje siękompletny zestaw kosmetyków i elementów galanterii hotelowej, z których z łatwościąmożna skomponować komplet produktów najlepiej odpowiadający na potrzeby gości.Estetyczne, eleganckie, a jednocześnie minimalistyczne biało-niebieskie opakowaniaproduktów świetnie komponują się z niemal każdym wystrojem wnętrza, także wobiektach o wyższym standardzie. Wyjątkowe, a jednocześnie uniwersalne,kosmetyki z serii SON Tea Neroli cieszą się rosnącą popularnością wśród naszychKlientów. 


Linia Tea Neroli charakteryzuje się nieszablonowym zestawieniem zapachów zielonej herbaty i cytrusów. Niosą one ze sobą zarówno ukojenie i energię. Stworzone z najwyższej jakości składników kosmetyki znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających gości. Prostota i uniwersalizm opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się one w wystrój każdego pokoju w hotelu, spa czy pensjonacie.


Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 75 sztuk.