Sense of Nature (SON) - Zestaw do golenia w kartoniku
  • Sense of Nature (SON) - Zestaw do golenia w kartoniku

Sense of Nature (SON) - Zestaw do golenia w kartoniku

1,60 zł
Brutto

Seria kosmetyków Sense of Nature została stworzona dla osób szukających spokoju i wyciszenia, inspirowana naturą i jej dobroczynnymi właściwościami.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 40.

Sense of Naturezestaw do golenia w kartoniku. Zestaw zawiera: maszynkę do golenia oraz krem do golenia.

Jednorazowy zestaw do golenia Sense of Nature – dla pełnego komfortugości

Na hotelowy zestaw do goleniaskładają się jednorazowa maszynka do golenia oraz mała tubka kremu. Produkt tenstanowi ważne uzupełnienie podstawowego zestawu kosmetyków hotelowych.Jednorazowy zestaw do golenia Sense of Nature to produkt dedykowany obiektomklasy premium oraz hotelom, które przyjmują gości biznesowych. Ten produktszczególnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy goście przyjeżdżają nanieplanowany pobyt lub dla klientów, którzy rezerwują jedynie kilka noclegów, anie chcą zabierać ze sobą zbyt dużego bagażu.

Zestaw maszynki i kremu dogolenia Sense of Nature to produkt będący częścią ekonomicznej serii produktówhotelowych obejmujących kosmetyki i galanterię hotelową. Dzięki uniwersalnejstylistyce opakowań produkty z tej linii razem tworzą spójny zestaw kosmetykówhotelowych, który wkomponuje się w stylistykę niemal każdej łazienki i pokojuhotelowego. Sense of Nature to seria mini kosmetyków dla hotelu, ciesząca siędużą popularnością wśród naszych Klientów.

Inspirowana naturą linia kosmetyków Sense of Nature o przyjemnym i delikatnym zapachu, została skomponowana z myślą o osobach pragnących znaleźć chwilę wytchnienia i spokoju. Uniwersalna kolorystyka opakowań, ich staranne wykonanie i prostota trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz idealnie wkomponują się w wystrój niemalże każdego hotelu, spa czy pensjonatu. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

profil