Sense of Nature (SON) - Czepek w kartoniku owalnym
  • Sense of Nature (SON) - Czepek w kartoniku owalnym

Sense of Nature (SON) - Czepek w kartoniku owalnym

0,65 zł
Brutto
Seria kosmetyków Sense of Nature została stworzona dla osób szukających spokoju i wyciszenia, inspirowana naturą i jej dobroczynnymi właściwościami.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Sesne of Nature - czepek kąpielowy w owalnym kartoniku.


Ochronny czepek kąpielowy w kartoniku SON

Wyposażenie łazienki hotelowej wczepek foliowy, który ochroni włosy przed zamoczeniem podczas kąpieli, to wyraztroski o wygodę i komfort klienta, który jednoznacznie mówi o wyższymstandardzie hotelu czy pensjonatu. Czepek kąpielowy to istotne uzupełnieniebazowego zestawu kosmetyków hotelowych. Wykonany jest z jednocześnie mocnej iwytrzymałej folii, zakończony wygodną elastyczną gumką podtrzymującą czepek.Foliowy czepek ochronny Sense of Nature zapakowany jest w estetyczny i wygodnyowalny kartonik, z nadrukiem spójnym ze stylistyką całej serii kosmetyków dlahoteli.


Ten produkt z popularnej wśródnaszych klientów linii kosmetyków dla hoteli Sense of Nature, może być takżepomocny do ochrony włosów przed olejkami i kosmetykami podczas masażu lubzabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach spa czy centrachodnowy biologicznej. Proste i estetyczne opakowania produktów Sense of Nature złatwością komponują się z każdym wystrojem wnętrza łazienki hotelowej lubgabinetu.


Inspirowana naturą linia kosmetyków Sense of Nature o przyjemnym i delikatnym zapachu, została skomponowana z myślą o osobach pragnących znaleźć chwilę wytchnienia i spokoju. Uniwersalna kolorystyka opakowań, ich staranne wykonanie i prostota trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz idealnie wkomponują się w wystrój niemalże każdego hotelu, spa czy pensjonatu. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

profil