Seria dziecięca-kapcie frotte
  • Seria dziecięca-kapcie frotte

Seria dziecięca-kapcie frotte

4,82 zł
Brutto
Stworzona z myślą o najmłodszych, linia delikatnych kosmetyków, przygotowana specjalnie dla Dzieci.
Ilość

KAPCIE - kapciefrotte. Zapakowane w estetyczny foliowy woreczek miękkie, białekapcie frotte z błękitną lamówką i wizerunkiem uroczego szopa.Doskonale sprawdzą się po kąpieli. Długość wkładki wynosiokoło 20 cm.


Hotelowe kapcie frotte dla dzieci


Najmłodsi goście hotelowiwymagają specjalnego traktowania i specjalnych produktów dopasowanych do ichpotrzeb. To właśnie z myślą o najmłodszych, wyjątkowych gościach stworzyliśmyserię dziecięce kosmetyków hotelowych i innych produktów, które umilą im pobyt.Kapcie hotelowe frotte dla dzieci z wizerunkiem sympatycznego szopa z pewnościąprzypadną do gustu wszystkim maluchom. To białe, wygodne i ciepłe kapcie zniebieską lamówką z uniwersalną długością wkładki (ok. 20 cm). Doskonalesprawdzają się po wyjściu z kąpieli, ogrzeją i ochronią małe stópki.


Na zestaw dziecięcych kosmetykówhotelowych składają się także szczoteczka z pastą, żel 2 w 1 do mycia ciała iwłosków o przyjemnym cytrusowym zapachu oraz kredki Bambino, które umilą czaskażdego dziecka. Całość zapakowana w kartonowy domek do pomalowania. Ta seriahotelowych kosmetyków dla dzieci umili pobyt każdego małego gościa. Kosmetyki iprodukty dla dzieci zostały stworzone z wysokiej jakości składników,odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka.


Zmyślą o najmłodszych, stworzyliśmy linię kosmetyków,przygotowaną specjalnie dla Dzieci. Zestaw zawiera: żel 2w1 ocytrusowym zapachu, który z pewnością uprzyjemni kąpiel maluchom;jednorazową szczoteczkę do zębów z porcją pasty firmy Ziaja dladzieci; miękkie kapcie frotte z wizerunkiem uroczego szopa orazkredki Bambino. Całość opakowana jest w kartonowy domek, którymożna pokolorować. Kosmetyki zostały stworzone z najwyższejjakości składników, które doskonale zadbają o najmłodszychGości. Jasna kolorystyka zestawu z wizerunkiem zabawnego szopa, napewno znajdzie uznanie tej najbardziej wymagającej grupy klientów,jaką są Dzieci.


Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 10 sztuk.