Dozowniki | Wyposażenie hotelu | Wszystko-Do-Hotelu.pl

Kosmetyki z dozownikiem

Kosmetyki z dozownikami dla hoteli

W ofercie naszego sklepu znalazły się najlepsze kosmetyki hotelowe, które nie tylko pozwolą Twoim gościom zadbać o codzienną higienę, ale również wpłyną pozytywnie na wizerunek Twojej działalności. W tej kategorii oferujemy kosmetyki z dozownikiem, które są dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości szamponów, płynów do mycia ciała i rąk oraz balsamów w bardzo przystępnych cenach.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego kosmetyki z dozownikiem?

W hotelowych pomieszczeniach należy zadbać o najwyższy komfort gości. Wpływ na to będzie miała z jednej strony jakość, a z drugiej komfort stosowania kosmetyków. Te z dozownikiem pozwalają na higieniczne korzystanie z preparatów, co uchroni gości przed bakteriami i w stu procentach spełni ich oczekiwania. Oferujemy opakowania, które są bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu, a do tego stawiamy wyłącznie na kosmetyki od najlepszych producentów. W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

  • płyny do mycia ciała Dove, a więc jednego z najlepszych producentów na rynku – nie tylko pozwolą zadbać o pielęgnację całego ciała, ale również dadzą relaks i orzeźwienie, dzięki wyjątkowym, naturalnym zapachom;
  • płyny do mycia rąk, również od Dove i innych uznanych producentów, które są łatwe w użytkowaniu i pozwolą skutecznie zadbać o codzienną higienę dłoni wszystkim gościom Twojego hotelu;
  • szampony do włosów i odżywki, takich producentów, jak Dove czy Lux, dzięki którym fryzura staje się błyszcząca i piękna na co dzień;
  • balsamy Connie & Nielsen, które dzięki odpowiedniej selekcji składników, są produktami z najwyższej półki.

W naszej ofercie znalazły się również specjalne uchwyty wraz z przylepcami, które znacząco podniosą wystrój łazienki w pokoju hotelowym, a do tego zapewnią Twoim gościom możliwość komfortowego i higienicznego korzystania z przeróżnych kosmetyków. Wysoka estetyka i trwałość powodują, że cieszą się one dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Szeroki wybór produktów dla najbardziej wymagających Klientów

Oferowane przez nas kosmetyki z dozownikiem to rozwiązania tworzone z najlepszych składników, które nie stanowią zagrożenia dla skóry czy włosów użytkowników. Pozwalają na skuteczną, codzienną pielęgnację i wyróżniają się pięknymi zapachami, dając relaks Twoim hotelowym gościom. Eleganckie opakowania powodują, że doskonale wpasują się one do różnego rodzaju wnętrz – również tych najbardziej ekskluzywnych. Co więcej, zadbaliśmy o to, aby każdy z kosmetyków, dostępny był w atrakcyjnej cenie – dzięki temu nie przepłacasz i masz pewność tego, że kupujesz produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi kategoriami naszego sklepu, w którym oferujemy inne kosmetyki hotelowe – nie tylko te z dozownikiem. Polecamy także wysokiej jakości akcesoria, które pozwolą Ci na stworzenie doskonałych warunków dla swoich gości. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny – tylko w sklepie PROFIL!