Kosmetyki hotelowe

Najlepsze kosmetyki hotelowe

Jak zapewnić swoim gościom najlepsze warunki pobytowe i dać im maksymalny komfort? Kluczową rolę odgrywa nie tylko doskonały wystrój pokojów, ale również jego wyposażenie. Warto zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły i postawić chociażby na wysokiej jakości kosmetyki hotelowe. Będą one stanowić sposób na wyróżnienie Twojego hotelu na tle innych i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze preparaty od cenionych producentów – sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i postaw na niezawodne rozwiązania!

Kosmetyki hotelowe | Wyposażenie hotelu | Wszystko-Do-Hotelu.pl

Podkategorie

 • Bashira

  Kosmetyki hotelowe Bashira

  Jak zapewnić swoim gościom hotelowym najwyższy komfort pobytu? Jednym z najważniejszych elementów jest zaopatrzenie ich pokojów w wysokiej jakości kosmetyki, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzanie efektywnej, niezwykle przyjemnej kąpieli i toalety. Pragniemy pomóc Ci w tym, dlatego też stworzyliśmy najlepszy asortyment kosmetyków hotelowych, wśród których prym wiedzie marka Bashira.

 • Sense of Nature

  Kosmetyki hotelowe Sense of Nature - Tea Neroli 

  Nowa linia kosmetyków z serii Sense of Nature - Tea Neroli. Inspirowana naturą, o nieszablonowym zestawieniu zapachów zielonej herbaty i cytrusów, pozwoli znaleźć ukojenie i nowe pokłady energii. Stworzone z najwyższej jakości składników kosmetyki znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających gości. Prostota i uniwersalizm opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się one w wystrój każdego pokoju w hotelu, spa czy pensjonacie.

 • Pure

  Klasyczne i uniwersalne

  Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

 • Connie&Nielsen

  Praktyczne kosmetyki

  Produkty z systemem Press & Wash montowane do ściany łazienki umożliwiają Gościom stały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków. Poręczne opakowania o pojemności 400 ml są wypełniane kosmetykami hotelowymi z serii Connie & Nielsen o zapachu owoców cytrusowych. Możliwość wyboru kosmetyków z dwóch kolorów pozwala dopasować je do wystroju hoteli, pensjonatów i spa.

 • Yope

  Press&wash - seria dla hoteli.

  YOPE to marka naturalnych kosmetyków i ekologicznych środków czystości. Powstała z poszukiwania produktów codziennego użytku niebanalnie pachnących, przyjaznych dla ludzi i dla środowiska. Od dzisiaj nasze kosmetyki trafiają również do hoteli z prostym systemem „press wash”! Jakość kosmetyków dostępnych w hotelowych łazienkach jest dla wielu gości wyznacznikiem standardu. Dlatego dla miejsc, które tak samo jak my chcą oferować swoim klientom jakość i oryginalny design, stworzyliśmy z naszych kosmetycznych bestsellerów linię do kompleksowej pielęgnacji ciała i włosów przeznaczoną wyłącznie dla hoteli. To wyjątkowa oferta podnosząca prestiż każdej hotelowej łazienki. Życzymy Waszym gościom niezwykłego pobytu!

Aktywne filtry