Firma Profil spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. od 1992 roku specjalizuje się w produkcji kosmetyków i galanterii hotelowej. Stale rozwijamy naszą działalność w segmencie rynku HoReCa oferując naszym Klientom szerokie portfolio produktów: kosmetyki hotelowe, galanterię, produkty jednorazowe, tekstylia hotelowe oraz profesjonalne środki czystości.

 

Naszym celem jest zapewnienie Klientom jak najlepszych towarów w wysokiej jakości i użyteczności oraz profesjonalnej obsługi i terminowych dostaw.

 

Nasze wyroby mogą być wykorzystane zarówno w hotelach i ośrodkach SPA, motelach, liniach kolejowych lub lotniczych, a także w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, schroniskach, domkach letniskowych lub kempingach.

 

Obecnie w naszej ofercie posiadamy następujące linie produktów standardowych:

- Bashira

- Cloudy Bay

- Fontaine

- Green Olive

- Pure

- Sense of Nature Tea Neroli

Nasze marki tworzymy samodzielnie od podstaw. Nasze receptury kosmetyczne opracowuje wykfalifikowany zespół technologów, a próbki tworzymy i oceniamy we własnym laboratorium. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa naszych kosmetyków, starannie dobierając składniki i kompozycje zapachowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi od lat dostawcami komponentów kosmetycznych i surowców produkcyjnych. Nasze linie produkcyjne znajdują się w dwóch zakładach na terenie Polski. Naszą siłę stanowią ludzie, tworząc zaangażowany zespół osób na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia: od obsługi klienta, poprzez produkcję i kontrolę jakości, po logistykę i magazyn.

 

Firma Profil to nie tylko obsługa rynku hotelarskiego. Od ponad 25 lat jesteśmy w europejskiej czołówce firm pakujących w laminaty giętkie i tworzących marki własne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: https://profilgroup.com/

 

Dane firmy

Właścicielem sklepu wszystko-do-hotelu.pl jest:

Profil spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Ul. Przemysłowa 34

76-200 Słupsk

NIP: 839 100 39 74

KRS: 0000774367

REGON: 770732741