Informatory

Zawieszki hotelowe

Czasami nawet najdrobniejsze detale mogą zdecydowanie wpływać na jakość oferty i zadowolenie gości, dlatego też wszystkim właścicielom hoteli, którzy chcą zadbać o swój biznes, oferujemy również zawieszki hotelowe. Są to różnego rodzaju informatory, które z jednej strony pozwolą na przekazanie cennych informacji gościom hotelowym, a z drugiej wpłyną pozytywnie na ich komfort. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Zawieszki hotelowe dostosowane do różnych potrzeb

Różnego rodzaju informatory są niezbędnym elementem wyposażenia każdego hotelu czy pensjonatu. Pozwalają sprawnie i bezproblemowo przekazać ważne informacje gościom albo personelowi. Ogromne znaczenie ma z jednej strony ich rodzaj i treści, jakie posiadają, a z drugiej jakość wykonania. Wszystkie zawieszki hotelowe dostępne w naszej ofercie to produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a także odznaczające się najwyższą estetyką – w ten sposób okażą się nie tylko funkcjonalne, ale również stanowić będą eleganckie dopełnienie wystroju hotelowych wnętrz.

W naszej ofercie znajdziesz tabliczki „zakaz palenia”, które posiadają następującą treść: "Drodzy Goście, Informujemy, że w naszym hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu hotelowego.". Co więcej, komunikat ten jest dostępny również w wersji angielskiej, co pozwoli Ci zapewnić porządek w hotelu oraz komfort wszystkim gościom.

To jednak nie wszystko. Wśród zawieszek hotelowych, jakie oferujemy, znajdziesz również:

  • informatory łazienkowe dotyczące użytkowania ręczników (dostępne w języku polskim oraz angielskim);
  • zawieszki na klamki ekologiczne, przekazujące gościom zasady korzystania z łazienki i innych hotelowych pomieszczeń;
  • zawieszki na klamki miękkie, które informują o konieczności posprzątania pokoju albo o tym, by nie przeszkadzać (bardzo przydatne dla wszystkich gości);
  • zawieszki na klamki twarde dwustronne z komunikatami o tym, by nie przeszkadzać.

Wszystkie dostępne informatory zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół – dzięki temu nie tylko usprawniają komunikację w hotelu, ale również prezentują się niezwykle estetycznie. Są przy tym dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach – możesz zakupić ich większą liczbę, bez konieczności nadwyrężania firmowego budżetu.

Dzięki szerokiemu asortymentowi zawieszek hotelowych z całą pewnością zyskasz możliwość znalezienia takich rozwiązań, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania.

Nie tylko zawieszki hotelowe!

W skład asortymentu naszego sklepu wchodzą nie tylko zawieszki hotelowe, ale również inne akcesoria, które znacznie poprawią komfort gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na akcesoria łazienkowe i toaletowe, szczotki do ubrań, kapcie hotelowe, poduszki i kołdry czy wieszaki. Ogromny wybór, najwyższa jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny powodują, że nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów.