Płyn do dezynfekcji rąk | Mycie i dezynfekcja | Wszystko-Do-Hotelu.pl

Do mycia i dezynfekcji

Najlepsze płyny do dezynfekcji rąk

Zachowanie najwyższego poziomu higieny w hotelach to podstawa – nie tylko w chwili, gdy zagrażają nam groźne wirusy, ale o każdej porze dnia i nocy. Jest to obowiązek każdego właściciela hotelu, dlatego też w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości płynów do dezynfekcji – zarówno rąk, jak również różnego rodzaju powierzchni. W ten sposób zadbasz o to, by jakiekolwiek drobnoustroje nie stanowiły zagrożenia dla gości Twojego hotelu.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą – wybraliśmy wyłącznie wysokiej jakości produkty, które skutecznie zabezpieczają przed chorobami.

Aktywne filtry

Jakie płyny do dezynfekcji znajdziesz w naszej ofercie?

Jednym z najważniejszych produktów, dostępnych w naszej ofercie, jest płyn do dezynfekcji rąk Alkosept, który może być wykorzystywany również do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Idealnie nadaje się zarówno do pomieszczeń hotelowych, jak również biur czy obiektów użyteczności publicznej – skutecznie zabezpieczy przed wirusami i bakteriami, szczególnie w obecnych czasach, gdy jesteśmy szczególnie narażeni na COVID-19. Dzięki niemu można dezynfekować nie tylko ręce, ale również klamki, półki, stoły, ściany, naczynia, narzędzia oraz wiele innych powierzchni. Oczywiście płyn do dezynfekcji jest przy tym w stu procentach bezpieczny dla skóry, więc Twoi goście i personel mogą używać go bez jakichkolwiek ograniczeń.

To jednak nie wszystko – chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszerzyliśmy nasz asortyment również o inne wysokiej klasy wyroby. Dzięki temu zakupisz:

  • żele i środki czyszczące do WC, które z jednej strony pozostawią czyste i pachnące powierzchnie, a z drugiej wyeliminują wszelkie drobnoustroje, co pozwoli przygotować hotelowe łazienki do wizyty najbardziej wymagających gości;
  • preparaty do kabin natryskowych, dzięki którym skutecznie wyczyścisz kabiny prysznicowe i również zadbasz o to, aby stan hotelowych łazienek był doskonały dla każdego odwiedzającego;
  • środek pierwszej pomocy Tribactic One, który działa bakteriobójczo i grzybobójczo – pozwala na skuteczną dezynfekcję rąk, a także wszelkich powierzchni.

Oczywiście to nie wszystkie produkty, jakie dostępne są w naszej ofercie – dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i wyboru tych płynów dezynfekujących, które sprawdzą się w Twoim hotelu i pozwolą Ci zadbać o higienę w udostępnianych gościom pomieszczeniach.

Nie tylko płyny do dezynfekcji!

W skład naszej oferty wchodzą nie tylko płyny do dezynfekcji rąk czy powierzchni, ale również inne skuteczne preparaty, które cieszą się sporym zainteresowaniem naszych klientów. Wszystkim właścicielom hoteli proponujemy między innymi kosmetyki hotelowe, które pozwolą na zachowanie czystości oraz relaks wszystkim gościom – stawiamy wyłącznie na najlepsze marki, dzięki czemu nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zapewniamy szeroki wybór, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę – dlatego też zachęcamy do zakupów!