BASHIRA Zestaw do mycia zębów w kartoniku
  • BASHIRA Zestaw do mycia zębów w kartoniku
  • BASHIRA Zestaw do mycia zębów w kartoniku

BASHIRA Zestaw do mycia zębów w kartoniku

2,35 zł
Brutto

Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 45.

Bashira zestaw do mycia zębów w kartoniku. Zestaw zawiera: jednorazową szczoteczkę do zębów z porcją świeżej pasty.

Szczoteczka z pastą to niezbędny element zestawu kosmetyków hotelowych

Zestaw do mycia zębów Bashira to ratunek dla gości hotelowych, którzy zapomnieli zabrać ich ze sobą lub potrzebują z niego skorzystać ze względu na jednorazowy nocleg. W skład zestawu wchodzi jednorazowa szczoteczka do zębów z dołączoną porcją świeżej pasty. To bardzo wygodna opcja, higienicznie i estetycznie opakowana w eleganckie i minimalistyczne pudełko. Kartonik jednorazowego zestawu do mycia zębów idealnie komponuje się z innymi produktami tej serii kosmetyków i galanterii dla hoteli Bashira. Podstawowy zestaw kosmetyków hotelowych warto wyposażyć nie tylko w szampon, żel i mydło hotelowe, ale także w zestaw kosmetyczny i w jednorazowy komplet do mycia zębów.

Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 45 sztuk.


profil