• BASHIRA Igielnik
  • BASHIRA Igielnik

BASHIRA Igielnik

0,93 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Bashira – igielnik w kartoniku. Zestaw zawiera igłę, agrafkę, dwa guziki oraz nici w białym, czarnym, szarym, czerwonym, żółtym i niebieskim kolorze.

Hotelowy zestaw do szycia Bashira – niezbędny w awaryjnych sytuacjach


Igielnik Bashira to ważny elementwyposażenia każdego pokoju hotelowego. Stanowi świetne uzupełnieniepodstawowego zestawu mini kosmetyków dla gości hotelowych, szczególnie wawaryjnych sytuacjach, takich jak pilna potrzeba naprawy ubrania lub urwanyguzik. Rzadko zdarza się, aby goście zabierali ze sobą w podróż niezbędnik doszycia. A poratowanie gościa w kryzysowej sytuacji może nie tylko zapewnić jegogłęboką wdzięczność, ale także przekonać go do powrotu i pomoże pozyskaćstałego klienta.


Na zestaw do szycia Bashiraskłada się wszystko, co jest niezbędne do szybkiej naprawy ubrania: igłę,agrafkę, 2 uniwersalne guziki oraz komplet nici w następujących kolorach:czarnym, białym, czerwonym, szarym, żółtym i niebieskim. Igielnik jestopakowany w estetyczny i elegancki kartonik, spójny ze stylistyką innychproduktów z serii Bashira. Według opinii klientów zestaw do szycia jestporęczny, wygodny i co najważniejsze – ratuje z niejednej kryzysowej sytuacji.


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany w opakowaniu zbiorczym - 100 sztuk.

profil