BASHIRA Zestaw do golenia
  • BASHIRA Zestaw do golenia

BASHIRA Zestaw do golenia

1,92 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 40.

Bashira - zestaw do golenia w kartoniku. Zestaw zawiera: maszynkę do golenia i krem do golenia.

Hotelowy zestaw do golenia Bashira


Jednorazowy zestaw, w składktórego wchodzi maszynka do golenia i tubka kremu, to ważne uzupełnieniepodstawowego kompletu kosmetyków dla gości hotelowych, w który zwykle wchodzą:żel do mycia, mydełko do rąk i szampon. W zestaw do golenia do łazienekhotelowych warto wyposażyć przede wszystkim te obiekty, które przyjmują gościbiznesowych na pojedyncze noclegi. To duża wygoda i ułatwienie dla klientów,jeśli nie muszą zabierać w bagażu zestawu do golenia. Każdy hotel lub pensjonatpowinien posiadać na wyposażeniu przynajmniej kilka takich zestawów, aby móc jeudostępnić gościom w awaryjnych sytuacjach. To także idealne rozwiązanie, gdygoście pojawiają się na nieplanowany nocleg.


Jednorazowy komplet do goleniajest zapakowany w estetyczny kartonik, który jest spójny kolorystycznie zinnymi produktami z serii Bashira. To jeden z elementów popularnej seriigalanterii i kosmetyków dla hoteli, wyróżniający się designem opakowań zmożliwością dodania własnego logotypu i jakością składników.


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.


Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 40 sztuk.
profil