• BASHIRA Zestaw kosmetyczny

BASHIRA Zestaw kosmetyczny

0,79 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Bashira zestaw kosmetyczny w kartoniku. Zestaw zawiera: pałeczki oraz płatki kosmetyczne.

Zestaw kosmetyczny Bashira jako dodatek do zestawu kosmetyków hotelowych


Mały kartonik zestawu kosmetycznego Bashira zawiera pałeczki oraz płatki kosmetyczne, czyli podstawowe artykuły higieniczne, z których korzysta niemal każda osoba. Wybierając się w podróż, nie każdy pamięta o ich zabraniu, dlatego warto, aby łazienkowy zestaw kosmetyków hotelowych uzupełnić także o ten estetyczny kartonik z przyborami toaletowymi. Pałeczki i waciki wchodzące w skład zestawu są estetyczne, czyste i wysokiej jakości.


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.


Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

profil