• BASHIRA Czepek kąpielowy

BASHIRA Czepek kąpielowy

0,96 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Bashira czepek kąpielowy w kartoniku. Niewielki, stylowy kartonik zawiera foliowy czepek kąpielowy.

Czepek kąpielowy – uzupełnienie zestawu kosmetyków dla gości hotelowych


Foliowy czepek do ochrony włosówpodczas kąpieli jest istotnym elementem zestawu kosmetyków dla hoteli,szczególnie obiektach o podwyższonym standardzie, w centrach odnowybiologicznej i w ośrodkach spa. Czepek do kąpieli Bashira został wyprodukowanyz trwałej i wytrzymałej folii, jednocześnie elastycznej, z wygodną gumką.Skutecznie chroni włosy przed zmoczeniem podczas kąpieli, prysznica, masażu lubpodczas zabiegów pielęgnacyjnych.


Ochronny czepek kąpielowy Bashirajest pakowany pojedynczo w proste i estetyczne papierowe kartoniki, spójne zestylistyką i kolorystyką innych produktów z serii. Bashira to jedna znajpopularniejszych i najczęściej kupowanych serii produktów dla hoteli. Topełna gama wysokiej jakości kosmetyków i galanterii hotelowej, nawiązująca doproduktów używanych w ośrodkach spa i centrach odnowy biologicznej.Minimalistyczne i eleganckie opakowania świetnie wpasowują się w każdy wystrójłazienek hotelowych, oferujemy dodatkowo możliwość personalizacji, czylimożliwość dodania własnego logotypu na opakowaniach produktów Bashira.


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 50 sztuk..
profil