• BASHIRA odżywka 35 ml
  • BASHIRA odżywka 35 ml

BASHIRA odżywka 35 ml

2,07 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 55.

Bashiraodzywka do włosów. Buteleczka o pojemności 35ml zawiera odżywkę do włosów wykonaną z najwyżej jakości składników o niepowtarzalnej recepturze. Karmelowy zapach zapewnią gościom poczucie odprężenia i sprawią, że na długo zapamiętają pobyt u Państwa.


Odżywka do włosów Bashira


Pozwól swoim gościom poczuć sięjak w hotelu o wysokim standardzie lub w ośrodku spa. Wyróżnij się i dołącz dozestawu mini kosmetyków hotelowych odżywkę do włosów Bashira z linii premium.Uzupełnienie kompletu kosmetyków w łazience hotelowej, składającego sięnajczęściej z żelu pod prysznic, mydełka i szampon, o balsam do ciała i odżywkędo włosów umożliwia gościom kompleksową pielęgnację ciała i włosów. Taki zestawproduktów pozwala poczuć się w ośrodku spa, jest dedykowany przede wszystkimobiektom nastawionym na wypoczynek i dłuższy pobyt, oferującym strefę spa.


Bashira to jedna z najpopularniejszychwśród naszych klientów linia kosmetyków hotelowych, obejmująca produktykosmetyczne i elementy galanterii hotelowej. Seria oparta jest na wysokiejjakości składnikach, kosmetyki mają lekko słodkawy, delikatny zapachnawiązujący do orientu. Odżywka do włosów Bashira jest zapakowana w poręczną iwygodną buteleczkę o pojemności 35 ml, spójną kolorystycznie i stylistycznie zinnymi produktami z linii. Estetyczne i minimalistyczne opakowania świetniekomponują się z niemal każdym wystrojem łazienki hotelowej. 


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany w opakowaniu zbiorczym - 55 sztuk.


profil