BASHIRA czyścik do butów saszetka 10 ml
  • BASHIRA czyścik do butów saszetka 10 ml
  • BASHIRA czyścik do butów saszetka 10 ml

BASHIRA czyścik do butów saszetka 10 ml

0,41 zł
Brutto
Inspirowana orientem seria kosmetyków Bashira o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla Gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Bashira - czyścik do butów w saszetce. Saszetka zawiera ściereczkę nasączoną płynem do pielęgnacji obuwia.


Ściereczka czyszcząca do butów Bashira


Czyścik do obuwia z serii Bashirato jeden z elementów galanterii hotelowej, który świetnie uzupełnia zestawkosmetyków dla gości hotelowych. Chusteczka do czyszczenia obuwia, zapakowana westetyczną i poręczną saszetkę powinna znaleźć się na wyposażeniu każdegopokoju hotelowego, szczególnie w obiektach o podwyższonym standardzie i w tychnastawionych na gości biznesowych. Elegancki, schludny i profesjonalny wyglądjest ważny, a wypielęgnowane i czyste obuwie to wizytówka każdego człowiekasukcesu.


Czyścik do butów Bashira wsaszetce zawiera ściereczkę nasączoną płynem, który nie tylko sprawnie iskutecznie czyści obuwie, ale także pielęgnuje je. Klienci chwalą sobie czyścikBashira za jego funkcjonalność – jest łatwy w użyciu w niemal każdej sytuacji,nie pieni się i nie pozostawia smug, a poręczna saszetka pozwala na zabranieczyścika ze sobą bez obaw o poplamienie torebki czy bagażu. Chusteczka doczyszczenia butów jest elementem cieszącej się dużą popularnością wśród naszychklientów linii kosmetyków i galanterii dla hoteli. 


Inspirowana orientem seria kosmetyków o kuszącym zapachu karmelu jest idealna dla gości, którzy pragną złapać chwilę wytchnienia, wyciszyć się i zrelaksować. Opakowania produktów charakteryzują się estetyką i prostotą, wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki minimalistycznej formie doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza każdego pensjonatu, hotelu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.


Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 100 sztuk.


profil
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.