Connie & Nielsen -balsam  400ml
  • Connie & Nielsen -balsam  400ml

Connie & Nielsen -balsam 400ml

30,75 zł
Brutto

Nowoczesna i funkcjonalna seria kosmetyków serii Connie & Nielsen o szerokiej gamie zapachów zaskoczy i uprzyjemni pobyt nawet najbardziej wymagającym Gościom.

Ilość


Connie & Nielsen - balsam do ciała w butelce o pojemności 400 ml, został stworzony z najlepiej dobranych składników o zapachu karmelu. Doskonale nawilża skórę, na długo pozostawia ją miękką i gładką, a przyjemny zapach pozwala Gościom odprężyć się i znaleźć chwilę wytchnienia.

Balsam w ekonomicznym opakowaniu 400 ml Connie & Nielsen

Ta ekonomiczna seria produktówdla hoteli i pensjonatów pozwala zapewnić gościom stały dostęp do wysokiejjakości kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała. Balsam do ciała skomponowanyjest z wysokiej jakości składników, dogłębnie nawilża i odżywia skórę, pozostawiającją gładką i odprężoną. Lekko słodkawa kompozycja zapachowa oparta jest nanutach karmelowych, dających uczucie relaksu jak w najlepszym ośrodku spa.

Kosmetyki Connie & Nielsendla hoteli są dostępne w systemie Press & Wash, który montowany do ścianyłazienki pozwala na stały dostęp do balsamu. W przypadku kosmetyków hotelowychw mini opakowaniach personel ma obowiązek ciągłego pilnowania dostępnościkosmetyków. W przypadku systemów Press & Wash nie ma takiej potrzeby,wystarczy uzupełnić pojemnik przytwierdzony do ściany łazienki raz na jakiśczas. W serii produktów dla hoteli Connie & Nielsen dostępne są kosmetyki wszerokiej gamie kolorystycznej i zapachowej, pozwala to na dobór produktunajlepiej dopasowanego do charakteru obiektu i upodobań odwiedzających gogości.

Wygodne systemy Press & Wash montowane do ściany łazienki umożliwiają Gościom stały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków. Poręczne opakowania o pojemności 400 ml są wypełniane kosmetykami hotelowymi z serii Connie & Nielsen. Możliwość wyboru kosmetyków spośród szerokiej gamy zapachowej i kolorystycznej pozwala dopasować je do wystroju hoteli, pensjonatów i spa.

Produkt sprzedawany jest pojedynczo.