SON TEA NEROLI  czyścik w saszetce
  • SON TEA NEROLI  czyścik w saszetce

SON TEA NEROLI czyścik w saszetce

0,53 zł
Brutto

Seria kosmetyków Son Tea Neroli została stworzona dla osób szukających spokoju i wyciszenia, inspirowana naturą i jej dobroczynnymi właściwościami.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Son Tea Neroli czyścik do butów w saszetce. Saszetka zawiera ściereczkę nasączoną płynem do pielęgnacji obuwia.

Czyścik do butów Sense of Nature w saszetce

Ściereczka do obuwia Sense ofNature to jeden z produktów galanterii hotelowej, uzupełniający zestawkosmetyków hotelowych. Czyścik do butów powinien znaleźć się na wyposażeniukażdego pokoju hotelowego, szczególnie w hotelach nastawionych na gości biznesowychi w obiektach klasy premium. Profesjonalny wygląd jest ważny, a czyste iwypielęgnowane obuwie to wizytówka każdego człowieka biznesu, niezbędna dlaeleganckiego i schludnego wyglądu.

Czyścik do butówSon Tea Neroliw saszetce zawiera ściereczkę nasączoną płynem, który ułatwia czyszczenie ipielęgnację obuwia. Według opinii Klientów do niewątpliwych zalet tego produktunależy zaliczyć fakt, że nie zostawia smug i nie pieni się. Czyścik do obuwiaSON jest zapakowany w poręczną saszetkę, którą można zabrać ze sobą, by móc wkażdej chwili wykorzystać ją w razie potrzeby. Ściereczka do czyszczenia obuwiaSense of Nature jest częścią ekonomicznej linii produktów dla hotelu:kosmetyków i galanterii hotelowej. Razem tworzą spójny zestaw kosmetykówhotelowych, który dzięki uniwersalnym i minimalistycznym opakowaniom złatwością wkomponuje się w wystrój niemal każdego pokoju i łazienki hotelowej.

Inspirowana naturą linia kosmetyków Sense of Nature o przyjemnym i delikatnym zapachu, została skomponowana z myślą o osobach pragnących znaleźć chwilę wytchnienia i spokoju. Uniwersalna kolorystyka opakowań, ich staranne wykonanie i prostota trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz idealnie wkomponują się w wystrój niemalże każdego hotelu, spa czy pensjonatu. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 100 sztuk.