Tabliczka "Zakaz palenia"
  • Tabliczka "Zakaz palenia"
  • Tabliczka "Zakaz palenia"

Tabliczka "Zakaz palenia"

0,66 zł
Brutto

Tabliczka „zakaz palenia” do każdego hotelu

Zapewnienie gościom hotelowym maksymalnie komfortowego pobytu jest niezwykle istotne. Niestety, wśród nich znajdują się zarówno osoby niepalące, jak i palące, a dobiegający do tych pierwszych dym tytoniowo, może znacząco wpłynąć na wygodę i postrzeganie hotelu. Dlatego też chcąc przestrzec gości przed paleniem papierosów, warto zainwestować w specjalną tabliczkę „zakaz palenia”. Umieścisz ją w dowolnym miejscu na ścianie i poinformujesz o zakazie zarówno gości z Polski, jak i spoza granic naszego kraju.

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle elegancką, funkcjonalną i trwałą tabliczkę informującą o zakazie palenia, która dodatkowo dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

Ilość

Jaką informację posiada tabliczka „zakaz palenia”?

Każda tabliczka z zakazem palenia, informuje gości hotelowych o tym, aby nie spożywali oni wyrobów tytoniowych na terenie noclegowni. Przekazuje ona informację w dwóch wariantach:

  • w języku polskim – zawiera komunikat "Drodzy Goście, Informujemy, że w naszym hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu hotelowego."
  • w języku angielskim – zawiera komunikat: „Dear Guests, We wish to inform that it is forbidden to smoke in all hotel premises. We thank you for abiding the hotel regulations.”

Forma grzecznościowa i podkreślenie zakazu palenia sprawia, że tabliczka nie tylko prezentuje się bardzo okazale, ale również w przyjazny sposób przekazuje Twoją prośbę, skierowaną do gości. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne, które sprawdzi się w każdym polskim hotelu i pozwoli Ci powiadomić nie tylko gości z kraju, ale również z zagranicy.

Warto dodać, że oferowana tabliczka „zakaz palenia” została wykonana z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu spełnia oczekiwania na przestrzeni wielu lat. Jej estetyczne wykonanie powoduje natomiast, że doskonale wpasuje się do różnych hotelowych wnętrz i nie wpłynie na ich estetykę – niezależnie od tego, czy stawiasz na nowoczesną, czy też nieco bardziej klasyczną aranżację.

Oferujemy produkt najwyższej jakości, który dodatkowo możesz zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie – w ten sposób niewielkim kosztem zaopatrzysz się w wystarczającą ilość tabliczek, które rozmieścisz na całym terenie swojego hotelu.

Nie tylko tabliczki „zakaz palenia”!

Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz również inne, bardzo przydatne akcesoria, które pozwolą Ci uczynić swoją ofertę atrakcyjniejszą dla gości. Polecamy również informatory i zawieszki z informacjami o tym, by zachować porządek w pomieszczeniach, by nie przeszkadzać albo by posprzątać pokój (info dla personelu). Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, bardzo atrakcyjnych cenach i wszystkie łączy najwyższa jakość wykonania.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i zaopatrzenia się w niezbędne informatory – udanych zakupów!

profil