Pure - zestaw kosmetyczny
  • Pure - zestaw kosmetyczny

Pure - zestaw kosmetyczny

1,46 zł
Brutto
Seria Pure to nowoczesne kosmetyki hotelowe o odświeżającym i dodającym energii owocowym zapachu z wyczuwalną pobudzającą cytrynową nutą.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Purezestaw kosmetyczny w kartoniku. Zestaw zawiera: pałeczki oraz płatki kosmetyczne.


Zestaw kosmetyczny Pure – uzupełnienie zestawu kosmetyków dla hotelu


W każdej podróży przydają się podstawowe artykuły higieniczne, takie jak płatki i pałeczki kosmetyczne. Zestaw kosmetyczny Pure to ważny element wyposażenia łazienki hotelowej, szczególnie w sytuacji, kiedy goście zapomną o zabraniu płatków lub pałeczek ze sobą lub kiedy zatrzymują się na nieprzywidziany nocleg. Dlatego każdy pokój hotelowy powinien być wyposażony w zestaw kosmetyczny w kartoniku. Warto dodać go jako uzupełnienie podstawowego zestawu produktów dla hotelu, na które składają się zwykle: mydełko, żel do mycia ciała, szampon i balsam. 


Zestaw kosmetyczny jest częścią popularnej wśród naszych klientów linii produktów dla hotelu Pure. To kosmetyki i elementy galanterii hotelowej w modnych i estetycznych opakowaniach, z możliwością dodania własnego logotypu nawet przy niewielkiej partii zamówienia. Goście cenią sobie produkty Pure ze względu na uniwersalny design, szeroką gamę produktów w linii, wygodę stosowania oraz wysoką jakość składników, z których są skomponowane. 


Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest pojedynczo.

profil