Pure - igielnik w kartoniku
  • Pure - igielnik w kartoniku

Pure - igielnik w kartoniku

1,39 zł
Brutto

Seria Pure to nowoczesne kosmetyki hotelowe o odświeżającym i dodającym energii owocowym zapachu z wyczuwalną pobudzającą cytrynową nutą.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Pure igielnik w kartoniku. Zestaw zawiera: igłę, agrafkę, dwa guziki oraz nici w białym, czarnym, szarym, czerwonym, żółtym i niebieskim kolorze.

Zestaw do szycia w kartoniku Pure to taki element zestawu kosmetyków hotelowych, który sprawdza się w kryzysowych sytuacjach. Niezbędnik do szycia zawiera w swoim składzie wszystko, co jest niezbędnej do szybkiej naprawy odzieży, czyli: igłę, dwa guziki, agrafkę oraz nici w różnych kolorach: białym, czerwonym, czarnym, szarym, niebieskim i żółtym. Igielnik Pure zapakowany jest w estetyczny kartonik o stylistyce spójnej z serią kosmetyków dla hotelu Pure.

Hotelowy zestaw do szycia – niezbędny w awaryjnych sytuacjach

Zestaw do szycia to uzupełnienie podstawowego zestawu kosmetyków, które hotel lub pensjonat oferują gościom. Igielnik z serii Pure sprawdza się w sytuacjach, gdy goście mają pilną potrzebę naprawy odzieży czy przyszycia guzika. To zwykle awaryjne sytuacje, a goście zwykle nie mają ze sobą w podróży niezbędnika do szycia. 
Igielnik do szycia jest uzupełnieniem popularnej serii kosmetyków i galanterii hotelowej Pure. To linia produktów dla hotelu, która ceniona jest przez klientów dzięki uniwersalnej kolorystyce, minimalistycznej stylistyce i możliwości personalizacji nadruku na opakowaniach produktów.
Kosmetyki z serii Pure zostały skomponowane tak aby skutecznie redukować uczucie zmęczenia i dodawać energii. Odświeżający cytrusowy zapach kosmetyków przyjemnie i delikatnie pobudzi Państwa gości i doda im sił. Uniwersalny wygląd opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się w wystrój każdego hotelu, pensjonatu czy spa. Firma umożliwia Państwu dodatkowo spersonalizowanie nadruku na opakowaniach swych produktów.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 100 sztuk.

profil