SON TEA NEROLI szampon buteleczka 20ml

1,91 zł
Brutto

Linia kosmetyków Tea Neroli została skomponowana z myślą o osobach, które pragną odnaleźć spokój i wytchnienie.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 63.

Szampon Tea Neroli w buteleczce – wygoda dla gości

Wyposażenie łazienki hotelowej wbazowy zestaw mini kosmetyków hotelowych stanowi miły ukłon w stronę wygodygości hotelowych. W skład tego podstawowego zestawu powinny wchodzićprzynajmniej: szampon, żel do mycia ciała, mydełko i balsam do ciała. Wartozadbać, aby wszystkie te produkty pochodziły z jednej linii kosmetyków dlahoteli. Buduje to spójny element wystroju, dając jednocześnie gościom poczuciekomfortu i wysokiego standardu.

Kosmetyki hotelowe z serii SONTea Neroli to jedna z naszych najpopularniejszych linii produktówprzeznaczonych dla hoteli, pensjonatów i ośrodków spa. To produkty bazujące nawysokiej jakości składnikach, uzupełnione o ekstrakt z liści zielonej herbaty,który działa regenerująco i odprężająco na skórę. Kosmetyki Tea Nerolidelikatnie myją i pielęgnują skórę, pozostawiając na niej subtelny zapach.Szampon SON Tea Neroli jest zapakowany w poręczną buteleczkę o pojemności 20ml, która pozwala na wygodne dozowanie kosmetyku podczas kąpieli. 

Orzeźwiające kosmetyki SENSE OF NATURE TEA NEROLI wprowadzają w dobry nastrój, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w podróży.
Zawarty w kosmetykach z serii SENSE OF NATURE TEA NEROLI ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract) działa regenerująco, tonizująco oraz normalizująco.
Kosmetyk pakowany po 70szt.w kartoniku zbiorczym.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.