SON TEA NEROLI 2 w 1 buteleczka 20ml
  • SON TEA NEROLI 2 w 1 buteleczka 20ml

SON TEA NEROLI 2 w 1 buteleczka 20ml

1,75 zł
Brutto

KOMPOZYCJA ZAPACHOWA TEA&NEROLI to świeży i delikatny zapach, który koi zmysły i ciało. Wyczuwalny aromat zielonej herbaty łagodnie relaksuje, a cytrusowe nuty olejku neroli nieszablonowo przełamują całość kompozycji.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 63.

Orzeźwiające kosmetyki SENSE OF NATURE TEA NEROLI wprowadzają w dobry nastrój, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w podróży. Zawarty w kosmetykach z serii SENSE OF NATURE TEA NEROLI ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract) działa regenerująco, tonizująco oraz normalizujący.

Żel i szampon hotelowy 2w1 – uniwersalny kosmetyk

To produkt łączący w sobiewłaściwości myjące i pielęgnujące żelu do mycia ciała i szamponu. Wyposażeniełazienki hotelowej w jeden produkt 2w1 pozwala na zapewnienie gościom hotelowymkomfortu korzystania z wysokiej jakości kosmetyków hotelowych. Jeden produkt 2w 1 zastępuje podstawowy zestaw kosmetyków hotelowych do mycia całego ciała.Produkt jest zapakowany w estetyczną i poręczną buteleczkę o pojemności 20 ml,która pozwala na wygodne dozowanie kosmetyku. Połączenie żelu i szamponu wprodukcie 2w1 to rozwiązanie jednocześnie praktyczne, uniwersalne iekonomiczne.

Żel i szampon 2w1 to produktbędący częścią nowej serii kosmetyków hotelowych SON Tea Neroli. To kosmetyki igalanteria oparta na wysokiej jakości komponentach, zapakowana wminimalistyczne, ale jednocześnie eleganckie biało-niebieskie opakowania. Seriabazuje na połączeniu kojących i uspokajających właściwości zielonej herbaty ienergetyzującego działania cytrusów. Kosmetyki SON Tea Neroli jednocześnierelaksują i pobudzają do działania.


Produkt pakowany jest po 70szt. w kartoniku zbiorczym.