SON TEA NEROLI 2 w1 saszetka 10ml
  • SON TEA NEROLI 2 w1 saszetka 10ml

SON TEA NEROLI 2 w1 saszetka 10ml

0,43 zł
Brutto
Linia kosmetyków Tea Neroli została skomponowana z myślą o osobach, które pragną odnaleźć spokój i wytchnienie.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

Uniwersalny kosmetyk 2w1 – żel i szampon w jednym


SON Tea Neroli 2w1 to uniwersalnyi wygodny kosmetyk, który łączy w sobie właściwości myjące i pielęgnujące żeludo ciała i szamponu to włosów. Jeden produkt 2 w 1 zastępuje podstawowy kompletkosmetyków hotelowych do mycia całego ciała. Już wyposażenie łazienki hotelowejw ten jeden uniwersalny kosmetyk daje gościom uczucie komfortu i zapewniawygodę podczas pobytu. Żel i szampon 2w1 SON Tea Neroli jest zapakowany wporęczną saszetkę o pojemności 10 ml, w sam do jednorazowego użycia. Produktytypu 2w1 to rozwiązanie łączące w sobie wygodę, uniwersalność i oszczędność.


Żel w saszetce 2w1 to produkt znowej serii kosmetyków i galanterii hotelowej SON Tea Neroli. Te nowe kosmetykiw naszym sklepie internetowym z wyposażeniem hoteli oparte są na wysokiejjakości składnikach. Ich powstanie inspirowane było dobroczynnymiwłaściwościami zielonej herbaty. Produkty zapakowane są w starannie wykonanekartoniki, w estetycznej i minimalistycznej biało-zielonej stylistyce.


Orzeźwiające kosmetyki SENSE OF NATURE TEA NEROLI wprowadzają w dobry nastrój, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w podróży.
Zawarty w kosmetykach z serii SENSE OF NATURE TEA NEROLI ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract) działa regenerująco, tonizująco oraz normalizująco.
Kosmetyk 2w1 tubka 20ml pakowany jest po 100szt.w kartonik zbiorcvzy.