SON TEA NEROLI mydło w folii 12g

0,89 zł
Brutto

Linia kosmetyków Tea Neroli została skomponowana z myślą o osobach, które pragną odnaleźć spokój i wytchnienie.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 150.

Sense of Nature - Tea Neroli - mydełko w folii. Białe mydełko o wadze 12g w biało - błękitnym, foliowym opakowaniu zostało wykonane z najwyższej jakości składników. Mydełko dokładnie myje i pielęgnuje skórę, a zapach zielonej herbaty w połączeniu z cytrusową nutą pomoże każdemu odnaleźć ukojenie i da zastrzyk energii.

Hotelowe mydełko SON Tea Neroli

Białe mydełko hotelowe topodstawowy i najważniejszy element mini zestawu kosmetyków hotelowych. Mycierąk to podstawowa czynność w każdej łazience, dlatego mydełko hotelowe powinnoznaleźć się na wyposażeniu każdego pokoju. Małe i poręczne mydełko o wadze 12 gjest zapakowane w estetyczną folię spójną ze stylistyką serii kosmetyków dlahotelu SON Tea Neroli. Skomponowane na bazie wysokiej jakości składników, białemydełko nie tylko delikatnie myje i pielęgnuje skórę, ale pozostawia na niejsubtelny aromat zielonej herbaty i cytrusów.

Mydełko hotelowe SON Tea Neroli tojeden z bazowych produktów serii kosmetyków i galanterii hotelowej. Razem zinnymi produktami tworzy zestaw wysokiej jakości produktów, które dadzą gościomuczucie komfortu. Minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny design opakowańsprawia, że produkty z serii SON Tea Neroli świetnie uzupełnią elementywystroju niemal każdej łazienki lub pokoju hotelowego. To dobry wybór także dlaobiektów o podwyższonym standardzie.

Linia Tea Neroli charakteryzuje się nieszablonowym zestawieniem zapachów zielonej herbaty i cytrusów. Niosą one ze sobą zarówno ukojenie i energię. Stworzone z najwyższej jakości składników kosmetyki znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających gości. Prostota i uniwersalizm opakowań sprawia, że doskonale wkomponują się one w wystrój każdego pokoju w hotelu, spa czy pensjonacie.

Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym - 150 sztuk.