Ostatnie posty

Posty :"2024"

 • Galanteria hotelowa - przegląd drobnego wyposażenia
  Galanteria hotelowa - przegląd drobnego wyposażenia

  W co wyposażyć pokoje hotelowe, aby zapewnić gościom wygodny pobyt? Po jakie produkty sięgnąć, aby podkreślić standard obiektu? Dlaczego warto wybierać dobrej jakości elementy galanterii hotelowej? Odpowiedzi na te oraz inne pytania oraz krótki przegląd bestsellerów w poniższym artykule.

  Wiecej...
 • Jak ożywić martwy sezon?
  Jak ożywić martwy sezon?

  Maksymalne obłożenie cieszy, jednak w większości przypadków nie jest standardem, a jedynie oznaką wysokiego sezonu. Jednak wiele ośrodków, szczególnie tych położonych w destynacjach letnich lub zimowych wyjazdów, w pozostałych miesiącach świeci pustkami. Jak temu zaradzić? Jak wykorzystać ten moment? I co najważniejsze – jak przyciągnąć klientów poza sezonem?

  Wiecej...
 • Prawdy i mity na temat profesjonalnych środków czystości dla hoteli
  Prawdy i mity na temat profesjonalnych środków czystości dla hoteli

  Czy chemia dla hoteli dużo kosztuje? Czy czyści lepiej niż „zwykłe” środki czyszczące? Jak bardziej skoncentrowane preparaty wpływają na żywotność sprzętów i powierzchni? Dowiedz się, jakie są największe mity na temat środków czyszczących dla hoteli.

  Wiecej...
 • Kalendarz imprez hotelowych
  Kalendarz imprez hotelowych

  W szczycie sezonu zwykle nie musimy martwić się o obłożenie. Ale jak przyciągnąć klientów w martwych okresach? Jakie okazje warto wykorzystać i jakie usługi zaproponować? Co zrobić, aby poza sezonem zwiększyć liczbę gości w hotelu lub pensjonacie? Oto kalendarz imprez, które warto zorganizować w hotelu.

  Wiecej...
 • Jakie kosmetyki hotelowe na jesień i zimę?
  Jakie kosmetyki hotelowe na jesień i zimę?

  W zależności od pory roku zmieniają się potrzeby skóry. Jesienią i zimą wymaga ona większego nawilżenia i odżywienia. Schowana pod ubraniami potrzebuje specjalnej troski. Warto podążać za zmieniającymi się potrzebami skóry i dopasowywać kosmetyki hotelowe do pory roku. Jakie zatem zestawy najlepiej oferować gościom w tym czasie?

  Wiecej...
 • Portale rezerwacyjne - gdzie warto pokazać ofertę hotelu?
  Portale rezerwacyjne - gdzie warto pokazać ofertę hotelu?

  Od kilku lat obserwuje się rosnącą popularność serwisów rezerwacyjnych. Czy i jak przekłada się to na sprzedaż oferty hotelu? Czy portale bookingowe pomagają w prowadzeniu biznesu czy raczej przeszkadzają? Czy warto inwestować z reklamę? I najważniejsze – gdzie warto się pokazać? Podpowiadamy.

  Wiecej...
 • Dobre i tanie kosmetyki hotelowe - czy takie istnieją?
  Dobre i tanie kosmetyki hotelowe - czy takie istnieją?

  Wysokiej jakości zestawy kosmetyków hotelowych za niewielkie pieniądze – czy to możliwe? Czy da się relatywnie niskim kosztem wyposażyć łazienki hotelowe w dobre produkty? Podpowiadamy, jak to zrobić. Oto kilka sposobów, jak wybrać produkty dla hoteli by zachować wysoką jakość, a by nie ucierpiał na tym firmowy budżet.

  Wiecej...
 • Personalizacja kosmetyków hotelowych - czy warto?
  Personalizacja kosmetyków hotelowych - czy warto?

  Dodanie własnego logotypu na opakowaniach kosmetyków hotelowych to jeden z tych czynników, które zwracają uwagę na wyższy standard i dbałość o klienta. Czy personalizacja wpływa jedynie na wizerunek obiektu czy ma realny wpływ na opinię gości? Dlaczego warto zainwestować w spersonalizowane kosmetyki hotelowe?

  Wiecej...
 • Hotel przyjazny rodzinie - udogodnienia dla dzieci w hotelach
  Hotel przyjazny rodzinie - udogodnienia dla dzieci w hotelach

  Podróżowanie z dziećmi, szczególnie małymi, wymaga zabrania ze sobą sporego bagażu. Dlatego rodzice coraz częściej, wybierając miejsce na pobyt, sprawdzają udogodnienia dla dzieci w hotelach. Jakie zmiany wprowadzić w swoim obiekcie, aby móc nazywać się hotelem przyjaznym dzieciom? Jak ułatwić i umilić pobyt rodzinom z dziećmi?

  Wiecej...
 • Jak wybrać środki czystości dla hoteli? – przegląd produktów do sprzątania, do kuchni i do pralni
  Jak wybrać środki czystości dla hoteli? – przegląd produktów do sprzątania, do kuchni i do pralni

  Jak wybrać środki do sprzątania dla hoteli? Niełatwo odpowiedzieć na to pytanie, tym bardziej patrząc na bardzo szeroką ofertę preparatów dostępną na rynku. Postanowiliśmy stworzyć prosty przewodnik, który pokaże, czym kierować się przy wyborze profesjonalnej chemii dla hoteli. Co powinno wchodzić w skład wózka sprzątającego? Jakie środki do pralni, a co do mycia naczyń?

  Wiecej...
Showing 1 to 10 of 131 (14 Pages)