Ostatnie posty

5 najczęstszych pytań o kosmetyki hotelowe

Dzięki szerokiej ofercie produktów dla hotelu i pensjonatu dostępnej w e-sklepie, każdy z Klientów znajdzie kosmetyki hotelowe najlepiej odpowiadające potrzebom odwiedzających go gości. Chcielibyśmy pomóc Państwu w podjęciu trafnej i przemyślanej decyzji w kwestii wyboru produktów, dlatego odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

Czym różnią się poszczególne linie kosmetyków dla hoteli i pensjonatów?

Serie kosmetyków hotelowych dostępnych w e-sklepie wszystko-do-hotelu.pl dzielą się na ekonomiczne, standardowe i linie premium. Każda z serii kosmetyków wyróżnia się linią zapachową, składem lub wyglądem opakowań. Linie standardowe inspirowane naturą (Green Olive, Purple Lavender) odznaczają się wyraźną roślinną nutą zapachową, łagodzą i delikatnie pielęgnują skórę. Linie ekonomiczne (Sense of Nature, Cloudy Bay, Colors) to uniwersalne zestawy kosmetyków, pozwalające na szybkie odświeżenie, trafiające w gusta wielu gości hotelowych. Z kolei każda z serii produktów dla hotelu klasy premium ma swoją cechę wyróżniającą. Bashira to kosmetyki nawiązujące do orientu, o lekko słodkawym karmelowym zapachu, kojarzone z wypoczynkiem w ośrodkach wellness&spa. Hermitage to klasyczne lekko perfumowane kosmetyki kojarzone z dynamicznymi ludźmi sukcesu. 

Które kosmetyki hotelowe z oferty sklepu wszystko-do-hotelu.pl będą odpowiednie dla dzieci?

Delikatna skóra dziecka wymaga specjalnej pielęgnacji. Dlatego dla najmłodszych należy wybierać hipoalergiczne żele do mycia i szampony, oparte na naturalnych składnikach (np. na wyciągach roślinnych), zawierające substancje nawilżające i natłuszczające skórę, sprzyjające jej regeneracji (np. gliceryna, alantoina, witaminy). Nasz sklep internetowy z kosmetykami do hotelu oferuje kosmetyki z serii Yope, które delikatnie myją skórę dziecka, zawierające prawie wyłącznie (w 92%) składniki naturalnego pochodzenia i o niskim stopniu przetworzenia. Mydła do mycia dla dzieci Yope nie zawierają w składzie silikonów, barwników, parabenów, SLES’u ani SLS’u.

więcej na temat produktów z serii Yope - TUTAJ>>

Czy wszystkie linie kosmetyków dostępne w sklepie wszystko-do-hotelu.pl można personalizować?

Wszystkie spośród serii ekonomicznych, standardowych i premium można personalizować. Ta usługa polega na stworzeniu indywidualnych projektów graficznych opakowań kosmetyków zawierających logotyp klienta i w kolorystyce nawiązującej do identyfikacji wizualnej marki. Mówiąc prościej – kosmetyki z wybranej serii zostają zapakowane w kartoniki z nadrukiem marki Klienta. A jak to wygląda w praktyce? Klient wybiera serię kosmetyków z naszej oferty, przysyła do nas logotyp i wytyczne do wyglądu opakowań. Nasi graficy przygotowują projekty graficzne i po ich akceptacji, drukujemy zamówioną partię spersonalizowanych opakowań. Gotowe produkty są wysyłane do Klienta. 

Według opinii naszych stałych Klientów, personalizacji kosmetyków hotelowych to usługa, która ma korzystny wpływ na wizerunek obiektu i sprawia, że goście hotelowi postrzegają go jako ten o wysokim standardzie. 

Ile kosztuje personalizacja linii kosmetycznej? 

Wbrew pozorom personalizacja to stosunkowo tania usługa. Na zlecenie Klienta personalizujemy nawet małe partie kosmetyków i elementów galanterii hotelowej. Dzięki tej usłudze nawet małe hotele i pensjonaty mogą oferować swoim gościom kosmetyki z indywidualnym nadrukiem. Nasza firma jest w stanie przygotować i wykonać projekty indywidualnych nadruków dla każdej wielkości zamówienia. Koszt serii kosmetycznej ze spersonalizowanym nadrukiem wynosi zwykle około 10% wartości zamówienia, przy czym finalna cena jest zależna od wielkości partii i poziomu skomplikowania projektu graficznego. Dużym udogodnieniem dla Klientów sklepu wszystko-do-hotelu.pl jest możliwość zamówienia większej partii spersonalizowanych kosmetyków, a następnie ich odbioru w ratach (w ciągu 6 miesięcy).

Więcej informacji na temat personalizacji serii kosmetycznych i minimalnej wielkości zamówienia dostępnych jest na stronie O Firmie w dziale Personalizacji produktów - TUTAJ>>

Na czym polegają systemy Press&Wash? 

To ekonomiczne systemy kosmetyków hotelowych, które pozwalają na oszczędne i optymalne wykorzystanie produktów. Systemy składają się ze zbiorczych opakowań z dozownikami lub pompkami przytwierdzonych do ściany łazienki lub wolnostojących, z których goście hotelowi pobierają tyle kosmetyku, ile potrzebują. Zbiorcze butelki mogą zawierać mydło w płynie, żel do mycia ciała, szampon lub balsam. Oferujemy szeroką gamę produktów do uzupełniania systemów Press&Wash – to kosmetyki z serii Connie&Nielsen, dostępne w wielu zapachach i kolorach. 

Dowiedz się więcej o systemach Press&Wash oraz o systemach dozowników.

Leave a comment