Ostatnie posty

Poznaj 5 najpopularniejszych linii kosmetyków hotelowych


Klienci pytają nas, które serie kosmetyków hotelowych cieszą się największą popularnością. Które kupowane są najczęściej? Po jakie produkty klienci najczęściej wracają? Oto krótki opis naszych bestsellerów.

W naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane kosmetyki i produkty galanterii hotelowej. Od serii ekonomicznych po linie premium, od orzeźwiających, ziołowych i cytrusowych linii zapachowych, po słodkawe, orientalne i lekko perfumowane. Od produktów inspirowanych naturą po eleganckie i minimalistyczne kosmetyki dla obiektów premium. Szeroki wybór kosmetyków dla hoteli  sprawia, że chętnie zamawiają je nie tylko właściciele hoteli różnej wielkości, ale także osoby zarządzające pensjonatami, motelami i ośrodkami spa. Do grona naszych klientów zaliczają się także właściciele gabinetów kosmetycznych i rehabilitacyjnych, schronisk i ośrodków wypoczynkowych. Mieliśmy także przyjemność współpracować z liniami kolejowymi i lotniczymi.

Klienci cenią współpracę z nami za szeroki wybór i możliwość dopasowania linii kosmetycznej do specyfiki obiektu oraz upodobań gości hotelowych. Ośrodki wypoczynkowe i duże hotele zwykle zamawiają linie premium (np. Fontaine) czy te nawiązujące do kosmetyków wykorzystywanych w ośrodkach spa (np. Bashira, Desa Botanicals). Dużą popularnością cieszą się linie ekonomiczne, uniwersalne, skomponowane na bazie dobrej jakości składników (np. Cloudy Bay, Sense of Nature, SON – Tea Neroli). 

Z kolei motele, hostele i pensjonaty chętniej sięgają po kosmetyki hotelowe w systemie Press&Wash. Uchwyty montowane do ściany łazienki z wymiennymi ekonomicznymi opakowaniami kosmetyków (lub do uzupełniania) stanowią wygodne rozwiązanie w obiektach o dużym obciążeniu. Zapewniają gościom stały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków (np. Dove dla hoteli), eliminując jednocześnie potrzebę stałego uzupełniania wykorzystanych mini kosmetyków hotelowych. 

Bazowy zestaw kosmetyków – które produkty kupowane są najczęściej?

To oczywiste, że najczęściej zamawiane są te produkty, z których goście hotelowi korzystają najczęściej. Do podstawowego zestawu kosmetyków należą: mydełko w folii, mydło w kartoniku, żel pod prysznic, szampon i balsam do ciała. Pewien czas temu wprowadziliśmy do oferty produkty typu 2w1 do mycia całego ciała. Ten uniwersalny kosmetyk dostępny jest w kilku seriach i cieszy się ogromną popularnością. 

5 najpopularniejszych serii kosmetyków hotelowych

Cloudy Bay – jedna z naszych najstarszych linii kosmetycznych, dostępna w pełnym asortymencie produktów. Energetyzująca, odświeżająca i dodająca energii, nawiązująca do siły i potęgi morza, dedykowana przede wszystkim ludziom dynamicznym i aktywnym. Idealnie nadaje się do obiektów przyjmujących gości biznesowych. Minimalistyczne i eleganckie opakowania świetnie uzupełniają wystrój niemal każdej łazienki hotelowej.

Zachęcamy do zapoznania się z nową linią Cloudy Bay (TUTAJ >>)

Bashira – nasza bestsellerowa linia premium, inspirowana orientem i kosmetykami stosowanymi w ośrodkach spa. Linia oparta na wysokiej jakości składnikach, doskonale nawilża i pielęgnuje skórę i włosy, o lekko słodkawym karmelowym aromacie z orientalną nutą. Oryginalne opakowania wyróżniają tę serię wśród innych produktów. Seria dostępna w pełnym asortymencie kosmetyków i galanterii hotelowej.

Fontaine – seria wyróżniająca się elegancją, starannością wykonania i wysoką jakością składników. Seria kosmetyków z półki premium, skomponowana z wysokiej jakości składników, lekko perfumowana, daje poczucie luksusu i wysokiego standardu. Zapakowana w kartoniki i folie w ciemnej kolorystyce z inspirującymi cytatami. 

SON – Tea Neroli – wprowadzona jakiś czas temu nowa odsłona naszej ekonomicznej serii Sense of Nature, o dosyć nietypowym zestawieniu linii zapachowych. Połączenie aromatu zielonej herbaty i cytrusów pozwoliło stworzyć linię o wyjątkowych właściwościach, jednocześnie kojącą i energetyzującą. Kosmetyki inspirowane naturą, dostępne w pełnym asortymencie, cieszą się rosnącą popularnością wśród naszych klientów.

Pure – ta oznaczająca się niezwykłą prostotą seria produktów dla hoteli utrzymuje się w czołówce bestsellerów już od dłuższego czasu. Łączy w sobie orzeźwiające nuty, minimalistyczny design opakowań i staranność kompozycji. Świetnie trafia w gusta nawet najbardziej wybrednych gości hotelowych. 

Dowiedz się jak dobrać linię kosmetyków do specyfiki hotelu – przeczytaj >>

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych linii kosmetycznych dla hoteli i do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie dla stałych klientów regularnie pojawiają się promocje na wybrany asortyment.

Leave a comment