Ostatnie posty

Galanteria hotelowa - przegląd drobnego wyposażenia

W co wyposażyć pokoje hotelowe, aby zapewnić gościom wygodny pobyt? Po jakie produkty sięgnąć, aby podkreślić standard obiektu? Dlaczego warto wybierać dobrej jakości elementy galanterii hotelowej? Odpowiedzi na te oraz inne pytania oraz krótki przegląd bestsellerów w poniższym artykule.

W pokojach o określonym standardzie pewne elementy wyposażenia po prostu muszą się znaleźć – tego wymagają wytyczne dotyczące standardu pokojów hotelowych. Ale przecież nie chodzi tylko o spełnienie prawnych wymogów, ale zapewnienie gościom odpowiedniej obsługi i wygodnego pobytu. Miękkie ręczniki z nadrukiem logo hotelu, stojaki na ubrania, zestawy papeterii czy personalizowane filiżanki z zestawu kawowego – to tylko przykłady wyposażenia, do którego goście przywykli przyjeżdżając do hotelu o określonym standardzie. Co więcej, oczekują tego i ich brak może wpłynąć na niezadowolenie i wydanie negatywnej opinii o pobycie. 

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości galanterię hotelową?

„Diabeł tkwi w szczegółach” – i tu idealnie sprawdza się to powiedzenie. Wygoda i funkcjonalność wyposażenia hotelowego jest tym, co decyduje o opinii i zadowoleniu gości z pobytu. A takie drobne rzeczy, które mają znaczenie przy najprostszych czynnościach są ważne dla komfortowego pobytu.

Dobrej jakości stylowe produkty dają odwiedzającym hotel gościom poczucie wysokiego standardu i zaopiekowania. Otaczanie się ładnymi i estetycznie wykonanymi produktami po prostu sprawia  przyjemność. Warto sięgać po linie produktów galanterii hotelowej od jednego producenta, aby mieć pewność, że ich design będzie spójny i będą do siebie pasować.

Kolejna kwestia to użyteczność. Wygląd to jedno, ale ważna jest także funkcjonalność. Niewiele pożytku będzie ze stojaka na ubrania, który ładnie wygląda, ale nie spełnia swojej funkcji. Zatem kluczem do wyboru odpowiednich produktów jest zasada „ładne, ale użyteczne”. Przed zakupem większej partii produktów warto przetestować konkretny model i sprawdzić, czy jest ergonomiczny i wygodny w częstym korzystaniu. 

Dłuższa trwałość. Dobrej jakości produkty do wyposażenia pokojów hotelowych mają dłuższą żywotność i dłużej zachowują świeży i estetyczny wygląd. Zwykle wymaga to większych początkowych nakładów finansowych, ale ta inwestycja zwraca się z nawiązką. Praktyka pokazuje, że odpowiednia pielęgnacja produktów pozwala na przedłużenie ich trwałości i atrakcyjnego wyglądu. Aby dobrze o nie zadbać, warto wybierać profesjonalne środki do czyszczenia pokojów i łazienek hotelowych. 

Wyposażenie pokojów hotelowych

W naszej ofercie akcesoriów do wyposażenia pokojów hotelowych największą popularnością cieszą się:

Wieszaki i stojaki hotelowe – w naszym sklepie internetowym z wyposażeniem hotelowym dostępne jest kilka modeli. Proponujemy drewniane stojaki i wieszaki – są nie tylko trwałe i mają dłuższą żywotność, ale atrakcyjnie wyglądają. Koszt wieszaka hotelowego to około 100 zł (np. model Kastor), nieco droższe są stojaki na bagaż - tu trzeba się liczyć z wydatkiem około 130 – 150 zł za sztukę. Oferta tego rodzaju wyposażenia jest dedykowana przede wszystkim obiektom przyjmującym gości biznesowych, a stojak na bagaż powinien znaleźć się w każdej recepcji hotelowej. Możliwość wygodnego rozpakowania bagażu podręcznego i powieszenia marynarki w taki sposób, aby nie pogniotła się i zawsze wyglądała schludnie, doceni wiele osób. Stojaki i wieszaki dostępne są w kilku kolorach, z łatwością dopasowujących się do wystroju niemal każdego wnętrza. Proponujemy możliwość dodania własnego logo na tych produktach.

Poduszki i kołdry - wysokiej jakości, hipoalergiczne, łatwe do czyszczenia i wygodne zestawy do pokojów hotelowych. Proponujemy poduszki i kołdry w wielu rozmiarach i kształtach, które pozwolą z łatwością dobrać modele najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnego pokoju. W osobnej kategorii oferujemy także narzuty na łóżka i konfekcję pościelową do pokojów hotelowych.

Długopisy i ołówki dla hoteli – zestaw papeterii i przyborów piśmienniczych to jedna z tych rzeczy, którą goście chętnie zabierają po pobycie w hotelu. To też dobre miejsce na reklamę i promocję marki, dlatego warto dodawać spersonalizowane nadruki na notatnikach, ołówkach i długopisach. 

Kapcie hotelowe – to jeden z tych szczegółów, które przyczyniają się do budowanie uczucie komfortu w pokoju. Oferujemy podstawowe modele kapci: frotte i flizelinowe. Wygodne do noszenia podczas pobytu w pokoju lub w strefie spa. 

Szczotki do ubrań – niezbędne do utrzymania eleganckiego i schludnego wyglądu. Drobne, ale bardzo przydatne wyposażenie pokojów do pielęgnacji ubrań.

Zobacz pełną ofertę galanterii do pokojów hotelowych >>

Drobne akcesoria do łazienki

Oprócz kosmetyków hotelowych, łazienkę warto wyposażyć w kilka innych produktów, np.:

Informatory łazienkowe i zawieszki – znacznie ułatwiają komunikację personelu z mieszkańcami pokoju. Czytelne i jasne komunikaty na temat potrzeby wymiany ręczników wpływają także na ilość ręczników i bielizny pościelowej, którą należy oddać do pralni. A to ma bezpośrednie przełożenie na wydatki regularnie ponoszone na ten cel.

Torba na brudną bieliznę – produkt niezbędny w każdym hotelu, który oferuje usługę prania odzieży. 

Czepek kąpielowy w folii – uniwersalny produkt, który powinien znaleźć się nie tylko w każdej łazience hotelowej, służący gościom do ochrony włosów podczas kąpieli. To także ważny element wyposażenia gabinetów masażu.

 

Sprawdź katalog wyposażenia łazienkowego >> 

Personalizacja i indywidualne nadruki

Dla większości naszych serii produktów do hotelu proponujemy możliwość zamieszczenia własnego logotypu na opakowaniach kosmetyków i drobnego wyposażenia. Na etapie zamówienia należy zaznaczyć, które produkty i w jakiej ilości mają być personalizowane. W kolejnym kroku przygotowujemy projekty opakowań z uwzględnieniem logotypu hotelu i przesyłamy do akceptacji do Klienta. 

Przy zamówieniach produktów z dedykowanymi nadrukami wymagamy określonego minimum logistycznego, które jest zależne od rodzaju produktu. Możliwe jest odbieranie jednego większego zamówienia w partiach przez okres 6 miesięcy. 

Przeczytaj także: Personalizacja kosmetyków hotelowych – czy warto? >>

Po więcej szczegółów, jak dodać swoje nadruki na opakowaniach kosmetyków hotelowych i drobnego wyposażenia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (tutaj>>) 

Drobne akcesoria wyposażenia hotelowego wpływają przede wszystkim na komfort pobytu i funkcjonalność pokoju hotelowego. Dlatego warto o nich pamiętać. Sprawdź pełną ofertę galanterii hotelowej >>

Leave a comment