Ostatnie posty

Kosmetyki hotelowe 2w1 – dlaczego warto, które wybrać?

Produkty 2w1 (tzw. body&hair) łączą właściwości szamponu i żelu do mycia ciała. Dzięki tej uniwersalności, można je oferować w niemal każdym hotelu, hostelu lub pensjonacie. W opinii naszych Klientów kosmetyki hotelowe 2w1 są dobrym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zastanawiamy się, które produkty z gamy kosmetyków hotelowych warto oferować gościom. Żel do mycia ciała i szampon są podstawą każdego zestawu, a dzięki ich połączeniu w jednym preparacie, możemy rozważyć także inne produkty (np. balsam do ciała, zestaw kosmetyczny czy chusteczki nawilżane). 

Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki dla hotelu typu 2w1?

Uniwersalność – produkty 2w1 są przeznaczone do mycia całego ciała i włosów. Mają tak dobrane składniki, aby dokładnie oczyszczać i pielęgnować zarówno skórę, jak i włosy. Ich uniwersalność jest po prostu wygodna – wystarczy zabrać jeden produkt pod prysznic. 

Oszczędność – to ekonomiczne rozwiązanie, szczególnie dla mniejszych pensjonatów i hosteli. Jeden produkt do mycia ciała i włosów to mniejszy wydatek niż osobne kosmetyki, choć to drugie rozwiązanie jest z pewnością lepsze dla obiektów o wyższym standardzie. 

Podniesienie standardu obiektu – wyposażenie pokojów i łazienek w kosmetyki i elementy galanterii hotelowej – mimo że staje się standardem w polskich hotelach – wciąż postrzegane jest jako oznaka wysokiego standardu obiektu. Warto to wykorzystać, aby z jednej strony – umilić pobyt gościom, a z drugiej – dać im poczucie, że wybrali komfortowy hotel lub pensjonat. 

To praktyczne rozwiązanie – wyposażając łazienki hotelowe w kosmetyki typu 2w1 nie musimy już zastanawiać się, jakiej wielkości powinny być opakowania żelu pod prysznic, a ile szamponu potrzebują goście hotelowi. Jeden preparat pełni obie funkcje i goście zużyją go tyle, ile potrzebują.

2w1 na próbę – uniwersalne kosmetyki hotelowe 2w1 to dobra opcja w momencie, kiedy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z kosmetykami hotelowymi. Zanim zdecydujemy, które produkty i w jakiej ilości są najlepsze dla naszych gości hotelowych, warto przetestować różne produkty z różnych serii kosmetyków dla hoteli.

Kosmetyki hotelowe 2w1 – w jakim opakowaniu?

W naszej ofercie dostępne są kosmetyki hotelowe typu 2w1 w różnych opakowaniach i o różnej pojemności:

Bashira 2w1 (buteleczka) – kosmetyk z serii premium zapakowany w poręczną buteleczkę o pojemności 35 ml. Bashira to jedna z najpopularniejszych w naszym sklepie internetowym seria kosmetyków hotelowych, skomponowana z najwyższej jakości składników, inspirowana Orientem, o lekko słodkawym karmelowym zapachu, delikatnie myjąca i pielęgnująca skórę. Produkty z serii Bashira kojarzą się z ośrodkami spa, z relaksem i wyciszeniem. Wyróżniają się minimalistyczną i oryginalną szatą graficzną. Kosmetyki 2w1 z tej serii dostępne są w naszym sklepie - tutaj>> 

Pure 2w1 (tubka)  – to szampon i żel do mycia ciała dostępny w tubce o pojemności 30 ml. Kosmetyki z nowej linii kosmetycznej Pure doskonale myją i odświeżają skórę, delikatnie ją pielęgnując. To produkty o lekko cytrynowym, ożywczym zapachu, w energetyzujących kolorach, opakowane w wygodne i poręczne tubki. Pure 2w1 idealnie pasują zarówno do wystroju pokojów hotelowych, jak i do łazienek w pensjonatach i hostelach – dowiedz się więcej o tych kosmetykach – tutaj>> 

Sense of Nature 2w1 (saszetka) – to uniwersalny produkt dostępny w saszetkach o pojemności 10 ml, idealny do jednorazowego wykorzystania. Kosmetyki dla hotelu z ekonomicznej serii Sense of Nature (SON) cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów – to dobrej jakości produkty, w poręcznych opakowaniach, uniwersalne, o przyjemnym i delikatnym zapachu. Kosmetyki 2w1 w saszetkach z serii SON dostępne są w naszym e-sklepie na tej stronie>>

Connie&Nielsen 2w1 (systemy Press&Wash) – to seria produktów w systemie Press&Wash, w którym zbiorcze opakowania kosmetyków hotelowych (np. 400 ml w wymiennych butelkach) są montowane do ściany łazienki. To ekonomiczne rozwiązanie (kosmetyki dostępne także w kanistrze 5 l do uzupełniania), szczególnie dla obiektów o dużej rotacji gości, pozwalające na stały dostęp do wysokiej jakości produktów. Kosmetyki z serii Connie and Nielsen dostępne są w wielu wariantach (rożne kompozycje zapachowe i kolory preparatów), dzięki czemu z łatwością dopasowują się do niemal każdego wystroju pokoju lub łazienki hotelowej. Kosmetyki 2w1 z tej linii hotelowej dostępne są także w poręcznych buteleczkach o pojemności 50 ml (tutaj>>)

Dzięki tej różnorodności możliwe jest dopasowanie kosmetyków nie tylko do wystroju pokojów i łazienek hotelowych, ale także do indywidualnych preferencji gości. 

Leave a comment