Ostatnie posty

Kosmetyki hotelowe dla dzieci – jak wybrać, na co zwrócić uwagę?

Podróżowanie z dziećmi, szczególnie małymi, to spore wyzwanie. W zależności od wieku mają różne potrzeby. Jednak za każdym razem należy zabrać spory zapas ubrań na każdą pogodę, kosmetyki dla dzieci i zestaw akcesoriów, zabawki, książeczki, kolorowanki (coś, co umili maluchom czas i pozwoli chwilę zająć się zabawą). Dla młodszych gości trzeba dodatkowo zabrać łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli (jeśli hotel nie umożliwia ich wypożyczenia ma miejscu), zapas jedzenia, wózek itd. Ta niekończąca się lista sprawia, że młodym rodzicom często odchodzi ochota na podróżowanie..

Jednak hotele i pensjonaty coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom rodzin z małymi dziećmi. Hotele przyjazne maluchom udostępniają gościom kolejne udogodnienia, które z jednej strony pozwalają na przyjemny pobyt, a z drugiej – proponują ułatwienia, dzięki którym rodzice nie muszą zabierać ze sobą tak wielu rzeczy dla maluchów. Jeśli hotel oferuje możliwość dostawienia łóżeczka z kompletem pościeli w pokoju, to rodzice nie muszą go już zabierać za sobą. Podobnie wygląda sytuacja z krzesełkiem do karmienia w restauracji, zabawkami w kąciku lub pokoju zabaw, rowerkiem z hotelowej wypożyczalni - jeśli hotel lub pensjonat jest w stanie zapewnić to wszystko, goście hotelowi nie muszą tego zabierać ze sobą. A biorąc pod uwagę ile rzeczy i tak trzeba spakować w bagażu – będzie to dla nich z pewnością duże ułatwienie. Wiedząc, jak wygodna może być podróż z dziećmi i jak dobrze hotel pomaga w efektywnym wypoczynku z maluchami, tym chętniej wybiorą pobyt w takim obiekcie.

Dowiedz się więcej z artykułu: Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi – co oferują gościom?>> 

Osoby zarządzające hotelami i pensjonatami szukają kolejnych sposobów na ułatwienie pobytu rodzinom z dziećmi. Od niedawna na polskim rynku dostępne są zestawy kosmetyków i galanterii hotelowej dla dzieci – przystosowane do potrzeb najmłodszych gości hotelowych.

Jak wybrać kosmetyki dla dzieci?

Każdy rodzic wie, że skóra dzieci jest delikatniejsza i wrażliwsza niż skóra dorosłego. Dlatego przez pierwsze lata życia należy stosować specjalne kosmetyki dla dzieci: o delikatnej formule, hipoalergiczne, pozbawione sztucznych barwników i aromatów, delikatnie myjące, łagodzące, chroniące i pielęgnujące skórę maluchów, o jak najbardziej naturalnym składzie. Dodatkowo dzieci uwielbiają kolorowe i dobrze pieniące się kosmetyki i płyny, bo przecież dla nich kąpiel to nie tylko zabieg higieniczny, to przede wszystkim świetna zabawa!

Wybierając kosmetyki dla najmłodszych warto kierować się przede wszystkim ich składem dopasowanym do potrzeb delikatnej skóry małych dzieci, dostosowane do wieku i umiejętności malucha. Dlatego warto sięgać po sprawdzone marki, które dbają o dobro dzieci.

Zestaw kosmetyków hotelowych dla dzieci

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin z dziećmi, stworzyliśmy serię kosmetyków i akcesoriów hotelowych dla najmłodszych gości. Seria dziecięcych kosmetyków dla hoteli została przygotowana specjalnie dla dzieci i obejmuje:

- żel 2w1 w tubce dla dzieci o cytrusowym zapachu – delikatny kosmetyk dla dzieci w formule 2w1 (szampon + żel do ciała), który myje, pielęgnuje i nawilża skórę dziecka, skomponowany na bazie starannie dobranych składników

- jednorazową szczoteczkę do zębów z porcją pasty dla dzieci – zestaw do mycia zębów z pastą firmy Ziaja o delikatnym miętowym smaku

- miękkie kapcie frotte dla dzieci z wyszytym kolorowym szopem – miękkie, z kolorową lamówką i wizerunkiem wesołego szopa, dopasowane do małej dziecięcej stópki

- kredki Bambino w opakowaniu z szopem – zestaw kolorowych kredek w opakowaniu współgrającym ze stylistyką całej serii

- kartonowy domek – opakowanie do zestawu, które można rozłożyć i pokolorować

 

Wszystkie wymienione produkty dostępne są także w formie zestawu dla dzieci – więcej>>

fot. materiały własne

Leave a comment