Poznaj 5 najpopularniejszych linii kosmetyków hotelowych

Klienci pytają nas, które serie kosmetyków hotelowych cieszą się największą popularnością. Które kupowane są najczęściej? Po jakie produkty klienci najczęściej wracają? Oto krótki opis naszych bestsellerów.

Poznaj 5 najpopularniejszych linii kosmetyków hotelowych


Klienci pytają nas, które serie kosmetyków hotelowych cieszą się największą popularnością. Które kupowane są najczęściej? Po jakie produkty klienci najczęściej wracają? Oto krótki opis naszych bestsellerów.


W naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane kosmetyki i produkty galanterii hotelowej. Od serii ekonomicznych po linie premium, od orzeźwiających, ziołowych i cytrusowych linii zapachowych, po słodkawe, orientalne i lekko perfumowane. Od produktów inspirowanych naturą po eleganckie i minimalistyczne kosmetyki dla obiektów premium. Szeroki wybór kosmetyków dla hoteli  sprawia, że chętnie zamawiają je nie tylko właściciele hoteli różnej wielkości, ale także osoby zarządzające pensjonatami, motelami i ośrodkami spa. Do grona naszych klientów zaliczają się także właściciele gabinetów kosmetycznych i rehabilitacyjnych, schronisk i ośrodków wypoczynkowych. Mieliśmy także przyjemność współpracować z liniami kolejowymi i lotniczymi.


Klienci cenią współpracę z nami za szeroki wybór i możliwość dopasowania linii kosmetycznej do specyfiki obiektu oraz upodobań gości hotelowych. Ośrodki wypoczynkowe i duże hotele zwykle zamawiają linie premium (np. Fontaine) czy te nawiązujące do kosmetyków wykorzystywanych w ośrodkach spa (np. Bashira, Desa Botanicals). Dużą popularnością cieszą się linie ekonomiczne, uniwersalne, skomponowane na bazie dobrej jakości składników (np. Cloudy Bay, Sense of Nature, SON – Tea Neroli). 


Z kolei motele, hostele i pensjonaty chętniej sięgają po kosmetyki hotelowe w systemie Press&Wash. Uchwyty montowane do ściany łazienki z wymiennymi ekonomicznymi opakowaniami kosmetyków (lub do uzupełniania) stanowią wygodne rozwiązanie w obiektach o dużym obciążeniu. Zapewniają gościom stały dostęp do wysokiej jakości kosmetyków (np. Dove dla hoteli), eliminując jednocześnie potrzebę stałego uzupełniania wykorzystanych mini kosmetyków hotelowych. 


Bazowy zestaw kosmetyków – które produkty kupowane są najczęściej?


To oczywiste, że najczęściej zamawiane są te produkty, z których goście hotelowi korzystają najczęściej. Do podstawowego zestawu kosmetyków należą: mydełko w folii, mydło w kartoniku, żel pod prysznic, szampon i balsam do ciała. Pewien czas temu wprowadziliśmy do oferty produkty typu 2w1 do mycia całego ciała. Ten uniwersalny kosmetyk dostępny jest w kilku seriach i cieszy się ogromną popularnością. 


5 najpopularniejszych serii kosmetyków hotelowych


Cloudy Bay – jedna z naszych najstarszych linii kosmetycznych, dostępna w pełnym asortymencie produktów. Energetyzująca, odświeżająca i dodająca energii, nawiązująca do siły i potęgi morza, dedykowana przede wszystkim ludziom dynamicznym i aktywnym. Idealnie nadaje się do obiektów przyjmujących gości biznesowych. Minimalistyczne i eleganckie opakowania świetnie uzupełniają wystrój niemal każdej łazienki hotelowej.

Zachęcamy do zapoznania się z nową linią Cloudy Bay (TUTAJ >>)


Bashira – nasza bestsellerowa linia premium, inspirowana orientem i kosmetykami stosowanymi w ośrodkach spa. Linia oparta na wysokiej jakości składnikach, doskonale nawilża i pielęgnuje skórę i włosy, o lekko słodkawym karmelowym aromacie z orientalną nutą. Oryginalne opakowania wyróżniają tę serię wśród innych produktów. Seria dostępna w pełnym asortymencie kosmetyków i galanterii hotelowej.


Fontaine – seria wyróżniająca się elegancją, starannością wykonania i wysoką jakością składników. Seria kosmetyków z półki premium, skomponowana z wysokiej jakości składników, lekko perfumowana, daje poczucie luksusu i wysokiego standardu. Zapakowana w kartoniki i folie w ciemnej kolorystyce z inspirującymi cytatami. 


SON – Tea Neroli – wprowadzona jakiś czas temu nowa odsłona naszej ekonomicznej serii Sense of Nature, o dosyć nietypowym zestawieniu linii zapachowych. Połączenie aromatu zielonej herbaty i cytrusów pozwoliło stworzyć linię o wyjątkowych właściwościach, jednocześnie kojącą i energetyzującą. Kosmetyki inspirowane naturą, dostępne w pełnym asortymencie, cieszą się rosnącą popularnością wśród naszych klientów.


Pure – ta oznaczająca się niezwykłą prostotą seria produktów dla hoteli utrzymuje się w czołówce bestsellerów już od dłuższego czasu. Łączy w sobie orzeźwiające nuty, minimalistyczny design opakowań i staranność kompozycji. Świetnie trafia w gusta nawet najbardziej wybrednych gości hotelowych. 


Dowiedz się jak dobrać linię kosmetyków do specyfiki hotelu – przeczytaj >>


Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych linii kosmetycznych dla hoteli i do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie dla stałych klientów regularnie pojawiają się promocje na wybrany asortyment.Komentarze


Brak komentarzy